Alergia

Masz problemy ze zdrowiem? Chcesz się dowiedzieć czegoś lub podyskutować o chorobach?
Tutaj możesz zadać każde pytanie dotyczące medycyny.

Alergia

Postprzez heri 26 lut 2013, o 13:51

Jestem uczulony na dym tytoniowy. Wystarczy, ze raz ktos we mnie pusci macha i ja to wciągnę... Bol glowy przez caly dzien. Dlatego pale czyste skrety ^^

Na nic innego nie mam alergii, ale kiedys podejrzewano u mnie uczulenie na plastik (wtf? ;>)
\...i feel his hands on my brain, when i write rhymes i close my eyes and let the lord do his thing...\
Nieokreślonaheri

Świeżynka

Dostał piw: 0

Alergia

Postprzez IBelieve 21 cze 2013, o 10:24

Mam uczulenie na gorzką czekoladę i na słońce. Po tym pierwszym po prostu strasznie kicham, więc nic sobie z tego nie robię. Ale od słońca wyskakuje mi czerwona plama na dekolcie. Zna ktoś jakiś sposób na to cholerstwo? Poza bieganiem w chustce przy 40 stopniach i poza kremem 50+ :D
per aspera ad astra.
KobietaIBelieve

Wierny

Dostał piw: 3

Alergia

Postprzez Marisa 21 cze 2013, o 11:36

A uczulenie na słońce od kiedy masz? Dopiero niedawno się pojawiło czy zawsze tak miałaś? Może warto się zastanowić co powoduje uczulenie i starać się wyeliminować źródło..
KobietaMarisa
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 35

Alergia

Postprzez val 21 cze 2013, o 13:15

U mnie uczulenie wychodzi w reakcji słońce+krem z filtrem. Uczulał mnie. :D
naczelna zołza.
Kobietaval

Przyjaciel

Dostał piw: 14

Alergia

Postprzez IBelieve 21 cze 2013, o 14:12

Marisa napisał(a):A uczulenie na słońce od kiedy masz? Dopiero niedawno się pojawiło czy zawsze tak miałaś?

Jako 5-letnia dziewczynka miałam, potem mi przeszło i kilka lat temu wróciło :)
Marisa napisał(a):Może warto się zastanowić co powoduje uczulenie i starać się wyeliminować źródło..

Po prostu po kilku dniach na słońcu robi mi się ta plamka i zaczyna strasznie swędzieć :)
per aspera ad astra.
KobietaIBelieve

Wierny

Alergia

Postprzez vernalisadonis 21 cze 2013, o 14:18

maddie'94 napisał(a):Po prostu po kilku dniach na słońcu robi mi się ta plamka i zaczyna strasznie swędzieć

To może do lekarza się z tym przejść?
Ja mam coś takiego, że jak posiedzę w cieniu, a potem wyjdę na słońce i spojrzę na nie to zaczynam kichać. Takie coś mam całe życie.
Odmowa podpisu
Mężczyznavernalisadonis

Mówca

Dostał piw: 14

Alergia

Postprzez Effy 21 cze 2013, o 17:43

Na zajęciach z pierwszej pomocy dali nam lateksowe rękawiczki. Jak okazało się, jestem uczulona na lateks. Po chwilowym kontakcie z tym swędziało mnie i miałam zaczerwienione dłonie. Niektóre kremy z filtrem uczulają mnie. Pamiętam, że ten z nivea.

maddie'94, byłaś z tym u alergologa?
KobietaEffy

Wierny

Dostał piw: 2

Alergia

Postprzez IBelieve 21 cze 2013, o 19:58

Nie byłam z nigdzie, ale dostałam jakieś tabletki i jak sobie o nich przypomnę to biorę :)
per aspera ad astra.
KobietaIBelieve

Wierny

Alergia

Postprzez anna.kotecka 23 lip 2013, o 15:19

Ja mam uczulenie na mleko, białko kurze, orzechy. No i na chemie. Musze bardzo uwazac.
Nieokreślonaanna.kotecka

Brykacz

Dostał piw: 0

Poprzednia strona

Powrót do Medycyna