W gumce czy bez

Niektóre tematy w tym dziale mogą nadawać się tylko dla starszych użytkowników forum.

W gumce czy bez

Postprzez RAMZES 8 paź 2009, o 19:50

Dla wielu prezerwatywa to podstawowa i nierozłączna forma zabezpieczenia, jednak dla wielu sex w gumce nie daje żadnych przyjemności. Ja np, tego nienawidzę, nie daje mi to żadnych przyjemności i totalnie zniechęca do seksu. Jak wy (faceci) to odczuwacie, czy również nie lubicie tego tak jak ja? I pytanie do kobiet, czy dla was jest jakaś różnica w gumce, czy bez. ;)

Amator

Dostał piw: 0

W gumce czy bez

Postprzez djok13 8 paź 2009, o 19:52

Rożnica jest ogromna, bez są znacznie lepsze doznania :) Ale jeśli laska nie bierze żadnych tabletek, plastrów, albo spotkałeś ją na dyskotece :D Etc. to lepiej założyć :P
Idealne dziecko muzyki...
Trance...
Lubin

Amator

W gumce czy bez

Postprzez Lord 8 paź 2009, o 19:52

No to wiadomo to tak jakbyś chciał polizać lizaka przez papierek, no, ale najprostsza metoda antykoncepcji ;]

Bywalec

W gumce czy bez

Postprzez RaBo 8 paź 2009, o 20:01

Fakt, doznania mniejsze, ale o ile człowiek spokojniejszy... ;]

Generalnie, jak to chyba większość facetów, nie przepadam za gumkami, ale co robić ? Jeśli partnerka jest, że tak powiem, pewna i bezpieczna, to o ile sama zasięga pewnych środków zaradczych (tabletki, plastry), to można pobawić się bez gumy. Jakby jednak nie było, ja jestem zdecydowanie fanem bezpiecznego seksu.
Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas...

Emeryt

Dostał piw: 4

W gumce czy bez

Postprzez Patrizie 8 paź 2009, o 20:07

djok13 napisał(a):Rożnica jest ogromna, bez są znacznie lepsze doznania :)

Co do tych doznań to popieram całkowicie... Bo jak wiadomo i kobieta i mężczyzna lepiej odczuwają seks bez gumki... Chociaż podejrzewam, że są i tacy ludzie, którym jest to po prostu obojętne...

djok13 napisał(a):Ale jeśli laska nie bierze żadnych tabletek, plastrów, albo spotkałeś ją na dyskotece :D etc. to lepiej założyć :P

Nie lubię gumek, ale wiadomo podczas kontaktu płciowego z kimś kogo nie znamy lepiej zabezpieczyć się na maxa :P
obrazek
Lublin

Donator

Dostał piw: 1

W gumce czy bez

Postprzez Joker 9 paź 2009, o 12:29

Ech...nie dość, że jest to niewygodne i czuję się niekomfortowo to jeszcze trzeba przerywać zabawę, żeby założyć to paskudztwo :/

Wierny

W gumce czy bez

Postprzez Januszoslaw 20 gru 2009, o 20:08

Jak dla mnie z jest beznadziejnie .. :(
Za 1 razem to w ogóle nic nie czułem O.o
Nie ma nawet najmniejszego porównania do seksu bez, a z
Totalnie inne odczucia ..

Wierny

W gumce czy bez

Postprzez Hi.Kitty 27 paź 2010, o 18:35

To tylko współczuć tym, którzy w ogóle nic nie czują w gumce, a pogratulować tym , którzy licząc na refleks jeszcze nie wpadli. Oczywiście to dotyczy się tych, których partnerka nie zażywa innych środków antykoncepcyjnych.

Wierny

W gumce czy bez

Postprzez zwariowany 24 sty 2012, o 13:55

Zdecydowane z, bez nie idzie, bo za bardzo obawiam się ciąży partnerki...

Świeżynka

W gumce czy bez

Postprzez Schizo 24 sty 2012, o 14:34

zwariowany napisał(a):Zdecydowane z, bez nie idzie, bo za bardzo obawiam się ciazy partnerki...

A wtedy to już nici z przyjemności...
Ja w sumie mam to samo, bez zabezpieczenia może i chcę jak jestem nagrzany, ale co do czego przychodzi to już taki cwany nie jestem :D
Poznań

Emeryt

W gumce czy bez

Postprzez Ramiko 24 sty 2012, o 19:32

Bez - przyjemniej, z - bezpiecznie... Ale jeśli kupi się gumki o zapachu miętowym to działaniem ubocznym poza antykoncepcją są bardzo ciekawe wrażenia dla faceta... Wypróbujcie :lol:
O Musashim powiada się że nigdy nie obciął włosów nigdy się nie wykąpał nigdy nie ożenił i nigdy nie miał prawdziwego domu i dzieci do końca życia konsekwentnie idąc samotną drogą. GORIN-NO SHO

Przyjaciel

W gumce czy bez

Postprzez Marisa 24 sty 2012, o 19:45

Preferuję bez gumki, jestem w stałym związku i jestem pewna. Choć wiadomo, że z kapturkiem jest bezpieczniej jeśli tylko ta metoda antykoncepcji jest stosowana.
"Il linguaggio dell'amore é negli occhi"
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

Dostał piw: 35

W gumce czy bez

Postprzez CandyBitch 24 sty 2012, o 20:47

Nie cierpię gumek, mam mega złe doświadczenia :/

Kiedy zaczęłam uprawiać seks ze swoim facetem, za którymś razem gumka się zsunęła. Musiałam biegać po lekarzach, żeby załatwić Escapelle. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej takich stresów. Potem przeszłam na tabsy anty i nie ma porównania - bez prezerwatywy seks jest o niebo lepszy. Mój Ł. wyjechał na dłuższy czas, więc odstawiłam tabletki. Wpadł do Poznania w zeszłym tygodniu, mówię sobie - zaryzykuję w gumce, nie można przecież mieć takiego pecha, żeby dwa razy prezerwatywa zawiodła. Yhmm, jasne. Gumka pękła, a ja teraz siedzę i paznokcie obgryzam, czekając na okres. Co prawda znów poratowałam się tabsem "po", ale stres mam nieziemski. Nigdy, nigdy już nie zaufam kondomom!
Bitch, I'm fabolous

Wyjadacz

Dostał piw: 22

W gumce czy bez

Postprzez Marisa 24 sty 2012, o 20:49

CandyBitch napisał(a):Potem przeszłam na tabsy anty

Są najlepsze, ale być na tabletkach też nie można być cały czas :/
Cóż Candy nie masz szczęścia do prezerwatyw.
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

W gumce czy bez

Postprzez wredna_malpa 24 sty 2012, o 23:28

Próbowałam i brać tabletki przez jakiś czas, i gumki (durex, unimil - tylko im wierzę). Bez jest przyjemniej, ale niestety tabletki doprowadzają do zaniku libido u mnie i tym samym nie mam ochoty na seks, czyli go nie uprawiamy, czyli tabletek nie ma potrzeby brać. Takie błędne koło.

Berbeć

W gumce czy bez

Postprzez Schizo 25 sty 2012, o 04:43

Ramiko napisał(a):Bez - przyjemniej, z - bezpiecznie... Ale jeśli kupi się gumki o zapachu miętowym to działaniem ubocznym poza antykoncepcją są bardzo ciekawe wrażenia dla faceta... Wypróbujcie :lol:

Hmmm.... Mówisz, że jest to warte spróbowania? :D

CandyBitch napisał(a):Kiedy zaczęłam uprawiać seks ze swoim facetem, za którymś razem gumka się zsunęła. Musiałam biegać po lekarzach, żeby załatwić Escapelle. Powiedziałam sobie, że nigdy więcej takich stresów. Potem przeszłam na tabsy anty i nie ma porównania - bez prezerwatywy seks jest o niebo lepszy. Mój Ł. wyjechał na dłuższy czas, więc odstawiłam tabletki. Wpadł do Poznania w zeszłym tygodniu, mówię sobie - zaryzykuję w gumce, nie można przecież mieć takiego pecha, żeby dwa razy prezerwatywa zawiodła. Yhmm, jasne. Gumka pękła, a ja teraz siedzę i paznokcie obgryzam, czekając na okres. Co prawda znów poratowałam się tabsem "po", ale stres mam nieziemski. Nigdy, nigdy już nie zaufam kondomom!

O cholera :/ Współczuję Ci sytuacji, bo wiem co to za stres... Ale jeżeli wzięłaś Tabsa to trzeba mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) Będę trzymał kciuki "Cukieraskowa" :)
Mnie na szczęście takie coś jeszcze nigdy się nie przytrafiło.

Marisa napisał(a):Są najlepsze, ale być na tabletkach też nie można być cały czas :/

Dobrze słyszałem, że wątrobę to psuje i można się roztyć?

wredna_malpa napisał(a):Próbowałam i brać tabletki przez jakiś czas, i gumki (durex, unimil - tylko im wierzę). Bez jest przyjemniej, ale niestety tabletki doprowadzają do zaniku libido u mnie i tym samym nie mam ochoty na seks, czyli go nie uprawiamy, czyli tabletek nie ma potrzeby brać. Takie błędne koło.

A nie próbowałaś brać czegoś na pobudzenie libido?
Z tego co wiem to pobudzająco na kobiecy organizm działa kofeina - tak więc polecam strzelić sobie jakąś kawkę czy coś :)
A najlepszym naturalnym afrodyzjakiem jest seler. Co do samej diety to warto wzbogacić ją o takie rzeczy jak jajka, łosoś, migdały, figi czy orzeszki - we wszystkich tych produktach znajdziesz witaminę B oraz cynk.
Na potencję również wpływa pozytywnie czerwone mięso i awokado.
Polecam wyposażyć się też w jakiegoś szampana, truskawki czy czekoladę - u wielu osób dość mocno rozbudza to zmysły :D
Poznań

Emeryt

W gumce czy bez

Postprzez Kokos 25 sty 2012, o 05:17

Ja jestem z pękniętej gumki, wiec prezerwatywom mówię stanowcze NIE, haha :D
Głupo­ta ma pe­wien urok, ig­no­ran­cja nie.
Lublin

Przyjaciel

Dostał piw: 1

W gumce czy bez

Postprzez johnymetallica 25 sty 2012, o 09:10

My się kochamy bez gumek, zbędny gadżet ;)
Tabletki i tylko tabletki i wszystko jest ok :)
Nikon D5100 + Nikkor AF-S 18-105mm + filtr polaryzacyjny

"halucynacja
hemoglobina
dwutlenek węgla
taka.... sytuacja"

Przyjaciel

Dostał piw: 13

W gumce czy bez

Postprzez Marisa 25 sty 2012, o 13:10

wredna_malpa napisał(a):tabletki doprowadzają do zaniku libido u mnie

To może zacznij stosować osłonowo Asekurelle. Pomagają, podwyższają libido. Spróbuj.
Schizo napisał(a):Dobrze słyszałem, że wątrobę to psuje i można się roztyć?

Prawda, ale jak wcześniej wspomniałam warto zastosować coś osłonowego. Bym nie tyle się martwiła o wątrobę czy roztycie, ale o późniejsze problemy z ciążą jeśli długo się je bierze.
johnymetallica napisał(a):Tabletki i tylko tabletki

I tak cały czas?
FAITH, HOPE, LOVE

Administrator

W gumce czy bez

Postprzez Nasty 25 sty 2012, o 19:51

Ja tam wole tradycyjnie w gumce i tyle :) Nie chce mieć na razie dzieci :], nie ten wiek :P
obrazek
D'n'B <3, Dubstep<3, Hardstyle<3, Hardcore<3,

Przyjaciel

Następna strona

Powrót do Seks i erotyka