• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie gry czekacie?
Ja czekam na:

- recover trylogii Spyro na PS4
- recover Crash Team Racing w wersji ONLINE!
- nowsza część z cyklu Legacy of Kain: Soul Reaver na PS4
"Nigdy się nie poddawaj, bo razem możemy wszystko."
- - -
"Never Surrender, because we can all together."
  Odpowiedz
Czekam na Ridge Racer 8 ale ten może się już nigdy nie ukazać...Nie pogardzę jednak remake RRt4 który podobno powstaje...
  Odpowiedz
Shenmue 3 i klasycznie na kolejną odsłonę GTA/Tomb Raider.
  Odpowiedz
Czekam na nowe GTA Duży uśmiech
  Odpowiedz
(11-22-2017, 04:04 PM)Rage Hero napisał(a): Czekam na Ridge Racer 8 ale ten może się już nigdy nie ukazać...Nie pogardzę jednak remake RRt4 który podobno powstaje...

Serio? :O jeżeli miałby się pojawić to chciałbym aby miał tylko ulepszoną grafikę - nic więcej. Bo gameplayowo był świetny :-)
Jakby jeszcze zrobili do tego bezprzewodowego negcona to byłoby mega Duży uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
(11-22-2017, 04:04 PM)Rage Hero napisał(a): Czekam na Ridge Racer 8 ale ten może się już nigdy nie ukazać...Nie pogardzę jednak remake RRt4 który podobno powstaje...

Jak najbardziej jestem za. Poziom trudności, tory, oraz ilość samochodów jest przeogromna! Bo aż 321 więc... można wybierać ile wlezie, mimo że np. model jednego auta powtarza się jakieś ... 12 razy xD czyli jeżeli licząc pod względem różności aut, mamy ich około 30, więc... to i tak dużo, przynajmniej dla mnie.
- - -
  Odpowiedz
Osobiście czekam na remaster Crash Team Racing z trybem online. Mam nadzieję że pójdą za ciosem, zważywszy że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy odniósł wielki sukces..
Live is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas... 

Odpowiedz
(12-26-2017, 04:44 PM)Adahu napisał(a): Osobiście czekam na remaster Crash Team Racing z trybem online. Mam nadzieję że pójdą za ciosem, zważywszy że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy odniósł wielki sukces..

To wyobraź sobie jaka może być cena, gdy wyjdzie CTR Online Version na PS4. Stawiam, że będzie oscylować w okolicach 220-250zł i po 2 miesiącach cena zejdzie do 200zł, a po następnych 2-3 miechach jakieś 175zł mniej więcej.
- - -
  Odpowiedz
Czuję że 250 monet to będzie dolne minimum za CTR Online. Ja Crasha Bandicota na PS4 dorwałem dosłownie ostatnią sztukę w Warszawie dostępną w sklepie stacjonarnym jakoś zaraz po premierze - a żeby było ciekawiej, kupowałem w tym samym sklepie też zestaw PS4 FAT 1TB + Mortal Kombat X (ogólnie moje pierwsze PS) xD
Live is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas... 

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości