• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak często grasz?
Teraz mamy ciężki okres w pracy i grywam codziennie zwykle po 2-3h.
Normalnie spędzam około 5h dziennie. Dwie godziny po pracy w nocy i okolo 3h w ciągu dnia przed pracą. Czasem więcej. Natomiast bardzo rzadko zdarza się, abym grał w weekendy, gdyż te dni poświęcam rodzinie i przyjaciołom :3
  Odpowiedz
Uwaga! Ostatnio codziennie po 2h sobie pykam Duży uśmiech oby ten stan rzeczy sie utrzymal chociaz jeszcze do konca roku Język to moze pare rzeczy pokoncze Język. Kurde a jeszcze ze 12lat temu pamietam moj maraton w nastepny dzien po premierze MGS3 Duży uśmiech. Gralem od 13:00 do 7:00 nastepnego dnia z kilkoma przerwami na kibelek i jedna 5min na obiad xD. O tej 7:00 poszedlem spac nie ukonczywszy gry ale po wstaniu o ok 12:00 i odpaleniu dalej, okazalo sie ze zostal mi koniec doslownie xD. Nie mialem internetu wtedy zeby sprawdzic ale watpie zeby cos bylo bo premiera miala miejsce w rownym czasie na calym swiecie z tego co pamietam wiec bylem jednym z pierwszych ktorzy ukonczyli Oczko. Pikne czasy...
"There is no such thing as miracles or the supernatural... only cutting-edge technology!" - Revolver Ocelot
  Odpowiedz
Odpowiadając na pytanie jest z tym u mnie bardzo różnie i zależy od haromonogramu czasu pracy, ważnych spraw życiowych i masy innych rzeczy, które mnie wykluczają z korzyści świata wirtualnego.

Ale odpowiadając... tygodniowo wychodzi jakoś 15 godzin, czyli dziennie jakbym miał grać, wychodzi 2,5 godziny około.
"Nigdy się nie poddawaj, bo razem możemy wszystko."
- - -
"Never Surrender, because we can all together."
  Odpowiedz
Gdy miałem 16-20 lat grałem bardzo dużo w CS'a Uśmiech Mnóstwo czasu poświeciłem tej grze klany, turnieje, wyjazdy itd. Wszystko przepadło, gdy przyszedł czas na prace ;/ Wszystko się skończyło później żona dzieci heh inny człowiek Uśmiech
  Odpowiedz
Szczerze to codziennie Oczko staram się znaleźć czas na wszystko i jak na razie to nie mogę narzekać.
  Odpowiedz
Zależy, czasami mam tak, że potrafię przez jakiś czas grać przez kilkanaście godzin dziennie, jak naprawdę mnie coś wciągnie, a czasami i nawet miesiąc nic nie odpalam, bo nie mam ochoty.
  Odpowiedz
za czesto ale to dobrze
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości