Witaj na www.ephe.pl - Forum miłośników gier!

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kanał YouTube]Ephe Gaming Team
Hej,

Z racji tego, że jestem jednym z inicjatorów tego małego przedsięwzięcia, postanowiłem założyć temat o EGT.
Wszystkich chętnych zapraszam do oglądania materiałów, które dotychczas powstały. Do tej pory, skupialiśmy się głównie na starszych tytułach i konsolach, chociaż nie wykluczone, że się to zmieni.
Poniżej kilka przykładowych filmów z kanału.

Trailer kanału

Ridge racer - pierwszy europejski tytuł na PlayStation - całość złożona jeszcze w dość surowym stylu, dodatkowo byłem na bani Duży uśmiech

Oddworld: Abe's Oddysee - Człowiek VS machina przemysłu. Spojrzenie na grę z politycznego punktu widzenia.
(Tu niestety bardzo mocno przesadziliśmy z podsumowaniem)

Yoomp! - Przekraczanie granic sprzętowych na Atari XE/GS

Gran Turismo - wycieczka po motoryzacyjnym świecie

Oprócz filmów o grach, znajdziecie na kanale krótkie vlogi oraz żenujące unboxingi. Kanał dawno nie był aktualizowany, ale w przygotowaniu są aktualnie dwa filmy.
Wszystkich chętnych zapraszam do zostawienia subka Uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
Reply
Odświeżam temat i wrzucam nowy unboxing Uśmiech

Reply
Całkiem fajny kanał, nauczył mnie jak czytać słowo Ephe Duży uśmiech
Reply
W sumie w tą pikslozę nie dałbym rady grać, ale do MGS-a mam szacunek. W sumie do całej serii i do Ciebie Hideo Kojima również. A filmik spoko, chciałbym tak płynnie mówić na swoich materiałach jak ty xD
[Image: Mr_Puma94.png]
Reply
Dzięki za komentarze Panowie Uśmiech W przygotowaniu mam dwa kolejne. Jednego vloga + jedną recenzję Uśmiech Mam nadzieję, że do końca miesiąca uda mi się coś jeszcze ogarnąć. Co do płynności w mowie - materiał jest pocięty, tak więc aż tak nie widać, że się zacinam Duży uśmiech Tak czy inaczej, trochę poćwiczysz i będzie Ci łatwiej Duży uśmiech
Reply
Schizo Wrote:Dzięki za komentarze Panowie Uśmiech W przygotowaniu mam dwa kolejne. Jednego vloga + jedną recenzję Uśmiech Mam nadzieję, że do końca miesiąca uda mi się coś jeszcze ogarnąć.

Recenzje? W takim razie czekam z niecierpliwością.
[Image: Mr_Puma94.png]
Reply
Nowa wrzutka na kanał Uśmiech

Reply
Przyznaj się, że pomiędzy cięciami nawalałeś młotkiem w tą gorszą przesyłkę :/
Reply
No właśnie nie... Strach pomyśleć jak by wyglądała, gdybym faktycznie tak robił Duży uśmiech
Reply
Filmiki świetnie robione, tak jak lubie! Popieram każda taką inicjatywę więc na pewno będą częstym gościem waszego kanału Uśmiech
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)