• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 5 najładniejszych gier na PS3/Xbox360/Wii
Tak, jak w temacie. Stworzymy ranking top 5 najładniejszych gier na PS3/Xbox360/Wii. Zapraszam do tworzenia rankingu.
  Odpowiedz
Mogę podać dwa typy: Assassins Creed II oraz Fifa 15, to moi faworyci.
Zapraszam do tworzenia rankingu, może przekonacie mnie do jakiejś ciekawej gry. Uśmiech
  Odpowiedz
Myślę, że przede wszystkim gry ekskluzywne prezentują wysoki poziom graficzny. Wiele tytułów dedykowanych ps3 do dziś wyglądają świetnie. Np. seria God of War, Heavy Rain, inFamous, Killzone 2, 3 czy seria Uncharted i oczywiście The Last of Us. Z gier mulitplatformowych to zdecydowanie Red Dead Redemption i GTA V. Gry studia Rockstar od zawsze na konsolach mogą szczycić się grafiką na wysokim poziomie.
[Obrazek: Mr_Puma94.png]
  Odpowiedz
Owszem, studio Rockstar zawsze powalało grafiką wszystkich innych producentów. Szczególnie GTA V pokazało nam na co ich stać, tak więc powinno się dla nich znaleźć miejsce w TOP5.
  Odpowiedz
God of War III koniecznie Uśmiech
GTA V ?

Edit.
Mogę spokojnie dodać teraz serię Uncharted, Batman Arkham, Killzone 2 oraz 3 Uśmiech
  Odpowiedz
To może ja jako posiadacz Wii dodam coś od siebie z tej konsoli:

Super Mario Galaxy i Super Mario Galaxy 2
Super Paper Mario
The Legend of Zelda Twilight Princess
The Legend of Zelda Skyward Sword

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
(10-18-2017, 07:43 PM)Aku Aku napisał(a): Super Paper Mario

To w sumie dobry przykład gry, która dzięki swojemu stylowi graficznemu nawet za parę lat będzie wyglądała dobrze Uśmiech

Myślę, że do miana najładniejszych gier na PS3 można zaliczyć serię Uncharted. Co prawda nie ogrywałem jeszcze osobiście, ale zawsze te tytuły wywierały na mnie pozytywne wrażenie Uśmiech
RDR też wygląda całkiem korzystnie.
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Nie wiem za bardzo, jak traktować słowo "najładniejsza" w przypadku gier, gdyż może mieć ono dwojakie znaczenie. Zapewne autorowi chodziło po prostu o grafikę, ale moim zdaniem gra może być ładna nie tylko ze względu na grafikę ale również dzięki walorom artystycznym. Bo przecież wiele gier potrafi chwycić za serducho i być doceniona za serce włożone w jej stworzenie Uśmiech  Pozwolę sobie zrobić dwa rankingi Top 5, kolejność nie ma znaczenia.

Grafika:
- The Last of Us - Nie dość, że Naughty Dog, to jeszcze ten klimat.
- Uncharted 2 i 3 - Po prostu Naughty Dog! Duży uśmiech
- Killzone 2 i 3 - Guerrilla Games od początku robili piękne gry, a seria Killzone jest tego dowodem
- Metal Gear Solid 4 - Mimo, że był to bardziej grywalny film, to i tak należy wziąć pod uwagę, to jak pięknie wyglądała ta gra. No i powrót do Shadow Moses, ach!
- God of War III - W żadnej innej grze siekanie hord potworów nie było tak piękne Język

Walory artystyczne:
- Ni no Kuni - Twórczość mistrza Hayao Miyzakiego i całego studia Ghibli żywcem przeniosiona do gry. Cudo! Uśmiech
- Journey - Absolutnie magiczna podróż, gameplay mało skomplikowany, ale wiele razy podczas krótkiej rozrywki zatrzymywałem się i podziwiałem piękno przedstawionego świata
- Rayman Origins - Powrót do dziecięcej radości płynącej z grania w gry, to była czysta przyjemność. Niesamowity humor, wymagający poziom trudności, a wszystko to okraszone przepięknymi rysunkami i tłami, których jakości nie powstydziłby by się stary poczciwy Abe Język
- Little Big Planet - Pierwsza część. Urocze, szmaciane lalki, świetny pomysł na levele, świetna muzyka, wszystko stworzyło niesamowity klimat i do dziś morda mi się uśmiecha, jak wspominam tę grę Uśmiech
- Bioshock Infinite - Wspaniały klimat lewitującego miasta i jego różnych dzielnic, a piękna tego obrazka dopełniała niesamowita fabuła i ciekawe postacie.
  Odpowiedz
Moje Top5:

- Gran Turismo 6 [PS3]
- DiRT 3 [PS3]
- Need for Speed: Shift 2 Unleashed [PS3]
- Forza Motorsport 6 [XBOX 360]
- Mortal Kombat 9 [XBOX 360]
"Nigdy się nie poddawaj, bo razem możemy wszystko."
- - -
"Never Surrender, because we can all together."
  Odpowiedz
GTA ładne zaczęło być dopiero od GTAIV. Choć dla GTA:SA jest plus za ogrom świata. GTAIV do dziś wygląda bardzo ładnie. Z gier z Xboksa 360 ładnie prezentuje się Tomb Raider 2013, w którego często grałem dla podziwiania widokówUśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości