• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mirror's Edge Catalyst (Ps4, XOne, PC)
[Obrazek: Mirror_s_Edge_Catalyst_72365.jpg]

PREMIERA: 24 Maj 2016
PLATFORMA: Ps4, XOne, PC

Niestety w legendarną "jedynkę" nie grałem, toteż hajp na kontynuacje jeszcze bardziej mnie nakręca. Tym razem Faith nie dostanie broni do ręki (i bardzo dobrze), postrzelać możemy winnych grach. Rozgrywka będzie nastawiona przede wszystkim na efektownym Parkour i omijaniu przeciwników. W końcu dostaniemy do dyspozycji otwarty świat, czyli do celu będzie nas prowadzić kilka dróg i sposobów. Po tej grze oczekuje niesamowitego klimatu futurystycznej metropolii z minimalistycznym wydźwiękiem. Sądząc po materiałach właśnie tak będzie. Mam nadzieje również, że scenariusz przebije pierwszą część!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vOe3ik_RViE[/youtube]

To będzie jedna z tych gier podchodząca inaczej do współczesnego gamingu. Brak broni palnej, trochę zagadek logicznych i innowacyjne skradanie z wykorzystaniem parkour co pozwoli nam na dynamiczne przemieszczanie się po ścianach i z niesamowitą gracją omijać wrogów. Chociażby z tych powodów warto czekać na tą perełkę. Ja odliczam dni do premiery, a Wy?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7GDLeI9_qZo[/youtube]
[Obrazek: Mr_Puma94.png]
  Odpowiedz
Również nie ograłem jedynki, mimo tego, że mam ją u siebie, ale jestem ciekaw co z tego wyniknie. Jest może jakieś oficjalne info, że ukaże się wersja na pecety? Bo na razie nie mam ps4 ani XO na stanie a chętnie bym sobie sprawdził ten tytuł po ograniu jedynki Duży uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Oczywiście, że będzie na PC. Tylko zapomniałem tego uwzględnić w temacie Duży uśmiech

Zazdroszczę Ci jedynki. To nie lada perełka, sam z chęcią bym ograł przed premierą sequela.
[Obrazek: Mr_Puma94.png]
  Odpowiedz
Grałem, kiedy gra wchodziła na rynek. Dziś wciąż szukam czegoś lepszego i nowszego Oczko
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości