• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdalnie sterowany Nissan GT-R czyli GT Sport na żywo
Premiera długo oczekiwanego Gran Turismo Sport tuż tuż.
Z tej okazji Sony wraz z Nissanem stworzyli zdalnie sterowanego GT-R/C.
Jakby tego było mało, autem można sterować za pomocą kontrolera DualShock 4.

Auto zostało poprowadzone przez Janna Mardenborougha, który zwyciężył w GT Academy - Jest to inicjatywa, dzięki której dotychczas wirtualni kierowcy mogli spróbować swoich sił w rzeczywistości i stać się zawodowymi kierowcami wyścigowymi.
Samochód przeszedł testy na torze Silverstone, gdzie sterowany był z poziomu helikoptera.
Tak kontrolowany Nissan zdołał osiągnąć maksymalną prędkość 211 km/h - z jednej strony nie jest to może jakaś porażająca prędkość, ale nie da się ukryć, że na Jannie ciążyła niemała odpowiedzialność Uśmiech
Tych, którzy są ciekawi, jak całość wyglądała w praktyce, zapraszam do obejrzenia filmu:

Szczerze mówiąc to sam chętnie bym wypróbował taki typ rozrywki Duży uśmiech A Wy?
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
odnośnie funkcjonalności / użytkowania - czy jest w tym jakaś przyszłość gamingowa? Czy ten bajer został stworzony wyłącznie na potrzebny promocyjne Gran Turismo? Fajnie to wygląda ale tak naprawdę nie wiadomo na czym miałoby polegać w powszechnym użytkowaniu?
RETRO & more...  Serce Girl Player PSN / XBL : malina10212
[Obrazek: 1106984.png]

Odpowiedz
Fun fact: amerykanie zrobili zdalnie sterowanego F-16 Uśmiech Podstawowe zastosowanie: cel w manewrach.
  Odpowiedz
(10-14-2017, 08:31 PM)malina10212 napisał(a): odnośnie funkcjonalności / użytkowania - czy jest w tym jakaś przyszłość gamingowa? Czy ten bajer został stworzony wyłącznie na potrzebny promocyjne Gran Turismo? Fajnie to wygląda ale tak naprawdę nie wiadomo na czym miałoby polegać w powszechnym użytkowaniu?

Myślę, że jako takiej przyszłości w gamingu to nie ma. Chyba, że na jakiś eventach dla dodatkowego bajeru. Podejrzewam, że najbardziej chodziło tutaj o efekt WOW i myślę, że wyszło to bardzo fajnie.

(10-14-2017, 09:59 PM)leafnode napisał(a): @

Dobre! Aż poszukam info o tym i poczytam, bo mnie to zaciekawiło Duży uśmiech Taki ace combat w rzeczywistości Duży uśmiech
  Odpowiedz
Jestem ciekawy jak wyglądały opóźnienia Duży uśmiech
Imo całość została stworzona do celów marketingowych, bo uderzają od razu w wiele różnych dziedzin - elektronikę, technologię, motoryzację i gry wideo Uśmiech
Uśmiech
  Odpowiedz
Podejrzewam, że na takiej odległości mógł być spory lag, ale i tak bym chętnie spróbował Duży uśmiech A jeszcze chętniej, siedząc w środku - myślę, że mega dziwnie bym się czuł, gdybym prowadził auto kontrolerem Duży uśmiech
  Odpowiedz
Podrzucam jeszcze dodatkowy filmik Duży uśmiech

Odpowiedz
Pomysł ciekawy i nie zdziwiłbym się jakby coś takiego weszło za parę lat i była alternatywą dla tych, którzy z pewnych powodów jeździć autem nie mogą na skutek różnych chorób.
"Nigdy się nie poddawaj, bo razem możemy wszystko."
- - -
"Never Surrender, because we can all together."
  Odpowiedz
Jakieś zawody, gdzie auta byłyby prowadzone na podobnych zasadach mogłyby być dość ciekawe Duży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości