• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MaTriX i jego srogie klunkry!
Ostrzeżenie 
Jako iz moja sympatyczna kolekcja aktualnie nie ma swojego stalego miejsca i jest rozpizdzona po calej planszy, jestem zmuszony karmic Was pojedynczymi kaskami Język. Nie bedzie to czeste ale w miare mozliwosci bede uzupelnial temat Oczko. Mam nadzieje, ze Wam styknie Oczko

Pozdrowionex! Duży uśmiech
"There is no such thing as miracles or the supernatural... only cutting-edge technology!" - Revolver Ocelot
  Odpowiedz
Ziom, ale chyba zapomniałeś foto dodać jakiekolwiek, bo na razie nie ma czego podziwiać Duży uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Czytales Panie co napisalem? Duży uśmiech ze dopiero bede Duży uśmiech w tym watku Oczko cud, ze mam AZ watek Duży uśmiech przy moim czasie xD
"There is no such thing as miracles or the supernatural... only cutting-edge technology!" - Revolver Ocelot
  Odpowiedz
W takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać na rozwój sytuacji Uśmiech
  Odpowiedz
Stało się, znalazłem sekunde i bazgram Duży uśmiech. Na pierwszy forumowy ogień idzie druga cześć mojej ulubionej serii :]. Historia pozyskania tego tytulu w tej edycji i na ta platforme jest prosta. Nie posiadalem jeszcze ps2 :[. Bol to byl straszny a po zaobcowaniu z MGSem zwariowalem na punkcie serii i po wydaniu MGS2 caly czas kombinowalem jak pozyskac Czarnule. Traf chcial, ze tak samo jak w przypadku jedynki, dwojeczka pojawila sie w rozszezonej wersji na PC. Nie usmiechalo mi sie to ale jako spragniony fan chec posiadania na wlasnosc tego arcydziela byla zbyt duza. Ile mozna bylo ukradkiem grac u innych. Tym bardziej, ze trzeba bylo przejsc temat na 100%. Kiedy juz zakupilem, problem jednak sie nie skonczyl. To byla pierwsza gra ktora moj PC nie ogarnial xD. Wysysala z niego wszystkie soki Duży uśmiech. Dobrze, ze chociaz nie musialem zaglowac plytami i pozwolilem sobie na zakup egzemplarza wydanego na double-layerze xD. W kazdym badz razie przeszedlem MGS2 wielokrotnje jeszcze tego samego roku co go zakupilem (tj 2003) grajac na pelnych ustawieniach graficznych ale... w 3 fpsach xD. Niestety bylem zbyt zboczony zeby istawic wszedzie low i na tylke poj*ebany zeby ogladac slajdy xD. Nawet mam jeszcze save z ukonczonymi na 100% vr mssions, lacznie z prze-trudnymi misjami variety (tu juz musialem grafe zmniejszyc Język). Oczywiscie pozniej wielokrotnie ukonczylem wersje na swoim juz ps2 ale to inna historia Język.

[Obrazek: 3SVaBrG.jpg]

Pozdrowionex! I milego wieczorasa Duży uśmiech
  Odpowiedz
To już widziałem Duży uśmiech Czekam na coś, czym mnie zaskoczysz! Duży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości