• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VALDY GRA - Klasyka gier w nowej formie
Siema, tutaj Valdy! Duży uśmiech

Witam wszystkich serdecznie.
Zgodnie z tym co napisałem w "Przedstaw się" chciałbym Wam zaprezentować moją wesołą twórczość.

Od stycznia tego roku prowadzę kanał na YouTube (jakże by inaczej) o - jak ja to nazywam - klasycznych grach.
Jest to głównie tematyka z pogranicza retro - z pogranicza, bo nie ograniczam się tylko do naprawdę starych tytułów, a minimalne wymaganie dla gry, którą biorę na tapetę do swojego show to wiek - 10 lat wstecz.
Na tę chwilę możecie u mnie zobaczyć takie produkcje jak np. seria MediEvil, Heart Of Darkness, Resident Evil 2, Manhunt czy Half-Life 2.

Jako pierwszą próbkę wybrałem dla Was film o Another World Uśmiech

Dajcie znać co myślicie.
Lajki, suby i share'y również mile widziane Duży uśmiech

nawet milej
  Odpowiedz
całkiem wesoło. jak dla mnie git
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
Cięty letsplay - przyszłościowo Uśmiech niedawno o takiej formie prowadzenia LP wspominałem w swoim podcaście, że to jest przyszłość, coś co jest ewolucją typowego letsplaya z komentarzem Duży uśmiech Jest humor, jest to strawnie podane na tacy, przerywniki śmieszą, dobrze się to ogląda i pokazujesz, to co najlepsze. Jakość jest, przejścia to takie Jumpcuty, ale do tego pasują idealnie. Jeśli miałbym kiedyś robić jakiś letsplay, a nie recenzję czy materiał o grze - zrobiłbym go jak ty Duży uśmiech

Zostawiam suba i zapoznaje się z całą serią :p no i zapraszam do mnie Język

[Obrazek: 221b3919977811.5779b5a6aaeac.png]
Timi Utox

Graphic Designer, Partner Youtube

Odpowiedz
Dzięki chłopaki. Staram się jak mogę by dawać jak najlepszą dawkę rozrywki Uśmiech
O Waszych kanałach też czytałem i na pewno na nie wpadnę w wolnym czasie Uśmiech
  Odpowiedz
Wczoraj wstawiłem kompilację moich ulubionych fragmentów z wszystkich filmów Uśmiech
To takie jakby podsumowanie mojego pierwszego roku na YouTube.
Myślę, że ta kompilacja bardzo dobrze pokazuje czym jest Valdy Gra Uśmiech
Polecam wytrwałym
  Odpowiedz
Cholera, prawie bym zapomniał linka wrzucić Uśmiech

Ostatni film tego roku

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości