• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione gry z kategorii ''niepopularnych'' lub ''mało znane''
Skoro większość z was pisze o tym, jak niektóre gry te znane szerzej publiczności były waszymi z dzieciństwa, to tym razem troche przerobię temat i zapytam się was z ciekawości jakie były wasze ulubione gry, które niekoniecznie każdy znał lub znane były ale mało zostało sprzedanych kopii. Na pewno znajdują się u was ''perełki'', które nie odstraszały tandetą, crapem czy niedopracowaniem. Chętnie przeczytam wasze odpowiedzi.

P.S: Moją pamiętną była gra Star Ward: Demolition. Niektórzy mówią, że to crap jest, ale ja tak nie uważam. Coś innego niż walczenie tylko mieczem jest czymś ciekawszym na rozluźnienie Uśmiech.
  Odpowiedz
Nie wiem czy mało znane, ale myślę, że nie były popularne Oczko:

- Scumball - C64, nie mam pojęcia o co chodziło w tej grze ale i tak spędzałem przy niej mnóstwo czasu
- Heartland - C64, podobnie jak wyżej. Miałem nawet oryginał - komplet, ale i tak jako dzieciak nie kumałem co mam dokładnie zrobić.
- Running Man - C64, tu z kolei tytuł znany, ale chyba uznawany za crapa. Ja nie dość, że grałem godzinami, to jeszcze w wersję pociętą - wrzuconą na kasety. Efektem ubocznym było to, że plansze były jakby "nałożone na siebie", przez co np. nie było widać przepaści (dziur) - więc by ją przejść trzeba było się uczyć etapów na pamięć Oczko. Po latach zagrałem chwilę w wersję dyskietkową (emulator), ale chyba nie odnalazłem magii...
  Odpowiedz
Bym wymienił dwa tytuły gier, które były na PC, tylko nie wiem, czy to się liczy.

- SpaceHaste 2 (arcadówka gdzie ścigamy się poduszkowcami w stylu retro-futurystycznym, gdzie pojazdy się unoszą nad ziemią, a stylem przypominają lata 50-te. Geneza tej gry jest taka, że co okrążenie jest coraz szybciej, aż mózg nie jest w stanie już ogarnąć takiej prędkości, przez co odpada.)

- Big Scale Racing (namiastka Re-Volta gra wyścigowa, która miała na celu uzyskanie wiernych potentatów i miłośników Radio Controli na autentycznych torach wyścigowych, auta te są w skali 1:5 i moce są przeróżne, oraz klasy poszczególnych modeli RC, torów jest co prawda mało, aut już troche więcej, jest to tak jakby pseudo simcade dla RC)
"Nigdy się nie poddawaj, bo razem możemy wszystko."
- - -
"Never Surrender, because we can all together."
  Odpowiedz

[Obrazek: main.jpg]
  Odpowiedz
Jest taka gierka na PSX pt. Power Shovel.

Gra, to zbiór różnorakich minigierek, w których sterujemy koparką np. musimy z wielkiego kotła przelewać zupę na gigantyczne talerze lub niszczyć samochody.
Gra jak to twór japoński jest zwariowana, na swój pozytywny sposób.
Bardzo dużo czasu w niej spędziłem i z chęcią bym do niej powrócił.

Nie wiem, czy da się ją gdzieś teraz dorwać, bo ja grałem na kopii, za młodzika.
Jeśli komuś się jednak, uda znaleźć, to polecam.

Odpowiedz
Zawsze widząc tego typu tematy pierwsze co przychodzi mi na myśl to Dark Alliance. Action RPG (ha tfu, najgorszy podgatunek) z widokiem izometrycznym osadzony w świecie Baldur's Gate. Siekanina i niezła fabuła, nic więcej nie było potrzebne do sukcesu. Przyjęta bardzo źle przez fanów bo "to już nie jest baldur's gate", port na PC odwołano.
Mimo upływu tylu lat dalej wierzę, że seria Dark Alliance wciąż skrywa jakieś tajemnice. Może nawet kiedyś sprawdzę co się stanie po przekroczeniu level capa.
Playstation: 1 5502, 2 Slim, 2 Fat, Portable 3001, Vita Fat, 3 Fat 40gb
Xbox: Classic
Nintendo: 2x Gameboy Advance, Nintendo DSi XL, 64, Gamecube DOL-001

Saitek PX-1500 najlepszy pad do soniaczy  Serce
  Odpowiedz
(05-18-2018, 10:40 PM)Maciej Pandeaemon napisał(a): zapomniałeś jeszcze  o Kenki
[Obrazek: SLPS-91236-F-ALL.jpg]
Co prawda  Power Shovel był lepszy , ale znowu Kenki zwany też [ DIRT JOCKEY ] dawało  możliwość  grania kilkoma maszynami

Kolejną grą ale już wydaną na PS3    jest MAYHEM 3D  lub Samo MAYHEM . Gra która wyszła  tylko w USA  i jest to  gra w styłu Destruction Derby . Dziś bez problemu  do 50 zł  można na Allegro dorwać . Platynka wbita  wiec  gra dobra Uśmiech Tak samo FPS  z  Dinozaurami  , łatwa Platynka i  bardzo przyjemna  gra

[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: s-l1600.jpg]
  Odpowiedz
Jak dla mnie to Kenki wymiata! Oczko przyznam się szczerze, że już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości