• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANDROID] Jakie gry polecacie ?
Hill Climb Racing ogrywal chyba kazdy Duży uśmiech mega przyjemna gra.
Ja mogę polecić karcianki, ktore uwielbiam. Hearthstone od Blizzarda oraz Skyrim od Bethesdy. Naprawdę fajnie zrobione i miodne.
  Odpowiedz
Motorsport Manager - jakiś czas temu na łowcach było ogłoszenie, że jest za darmo. Zaciągnąłem nie wiedząc co to jest, jeśli lubisz formułę I, to wcielenie się w menedżera teamu powinno się spodobać. Ja grałem, rozbudowałem wszystko na maksa, wygrałem wszystkie możliwe serię wyścigowe, nazbierałem spory kapitał, a i tak lubię sobie od czasu do czasu "machnąć" parę wyścigów.

Zgadnij co to - gra w skojarzenia, masz obrazki i musisz odgadnąć hasło za pomocą dostępnych liter. Za darmo, po polsku, świetne do grania z dziewczyną lub samemu.

Temple run - tego chyba nie muszę wyjaśniaćUśmiech

Atomas - niezła gierka logiczna, poleciła mi ją koleżanka, w ciemno przyjąłem zakład, że zrobię w ciagu tygodnia 50 tysiecy punktów (opierając się tylko na wynikach jej i naszego kumpla), zrobiłem co miałem zrobić, wygrałem piwo i więcej nie zagrałem, ale frajdy z tego w choleręUśmiech.
  Odpowiedz

Asphalt 8: Airbone - super gierka i mega-wciągająca Uśmiech  jest tryb online dla tych co lubią porywalizować przez neta.
"Nigdy się nie poddawaj, bo razem możemy wszystko."
- - -
"Never Surrender, because we can all together."
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości