• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się stało z forum wielotematycznym?
Czy mógłby mi ktoś napisać w odpowiedzi co się stało z forum wielotematycznym, które prowadził tutejszy admin? Bo chyba od jakoś ponad roku jest niedostępne...
  Odpowiedz
Cześć,

Od momentu, w którym mieliśmy awarię w serwerowni, kiedy byłem na wakacjach i nie robiłem bazy danych oraz czasu, kiedy zaufani userzy ściągali innych na inne forum (które de facto padło równie szybko jak się rozwijało) było coraz gorzej z ruchem.
Próbowałem to ratować przez prawie dwa lata (między innymi wykupując usługi copywriterów, aby cokolwiek ruszyło), jednak bez skutku.
Przychody z reklam drastycznie zmalały, sam znajdowałem się w kiepskiej sytuacji finansowej a do zbiórki na serwer nikt się nie dołożył, więc niestety nastał dzień, w którym musiałem forum zamknąć.
Całość została przeze mnie opisana w bardzo dużym skrócie.

Jedyne co mogę w tej chwili zrobić ze swojej strony to przeprosić za zaistniałą sytuację, jednak nie na wszystko mialem bezpośredni wpływ.
Nie ukrywam, że zaskoczył mnie taki wątek tutaj - myślałem, że wielotematyka już dawno wszyscy olali...
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
(12-02-2017, 04:36 PM)Schizo napisał(a): Nie ukrywam, że zaskoczył mnie taki wątek tutaj - myślałem, że wielotematyka już dawno wszyscy olali...

Meh... Nope. Język
  Odpowiedz
Hej ziom Uśmiech Kupę czasu nie widziałem Twojego nicku Uśmiech
  Odpowiedz
Starannie się ukrywałem Oczko
  Odpowiedz
A szkoda Język Do dziś żałuję, że nie wpadłeś jednak na zlot Coltmanii z koleżanką Duży uśmiech
  Odpowiedz
I ja czasem z sentymentu sprawdzam forum Duży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości