• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Retro plany na 2018 rok
Macie jakieś specjalne plany lub postanowienia z retro na 2018 rok ? Ja osobiście mam zamiar zdobyć brakujące mi części Suikodena (5, Tactics oraz Tierkreis) i w miarę możliwości dwie części które miały premierę tylko w Japonii ala Visual Nowel, czyli Genso Suikogaiden vol. 1 i 2. Poza tym chciałbym natrafić na Nintendo 64 i na niego takie gry jak: Star Wars Racers, Bomberman Hero, Bomberman 64 i Vigilante 8 oraz Gameboy Color i Advance z grami Mario Tennis, Pokemon Fire Red oraz Megaman Battle Network, przy możliwości wszystkie części tej gry Duży uśmiech a jakie są wasze plany ?
])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([])i([
Nieduży youtuber który stworzył kanał od nowa i próbuje się wybić Uśmiech
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCzXEbRH...FVtCWBKxaA
Maksymalne lvl w starszych grach MMO:
Tibia: 39
Metin2: 75
Battleknight: 25 (top10 na serwerze 2 w 2007 roku)
Shakes and Fidget: 186 na serwerze 13
Ulubiona seria Retro: Suikoden
Ulubiona aktualnie gra: Divinity: Original Sin

Odpowiedz
Zrobić sobie paczkę gier na famicom prosto z Japonii Duży uśmiech innych planów z kolekcjonerstwem nie mam.

[Obrazek: 221b3919977811.5779b5a6aaeac.png]
Timi Utox

Graphic Designer, Partner Youtube

Odpowiedz
Powoli już realizuję plan. Zawsze miałem w planach kupienie Gameboy Advance. Miała być wersja Micro, ale cena mnie odstraszyła, więc zamówiłem na eBay'u zmodowana pierwszą wersję z podświetleniem. Teraz czekać jak przyjdzie i miarę możliwości zebranie kilku upatrzonych gier.
Po za tym w planach jest zdobycie bezprzewodowych padów Logitecha do PS2 w dobrym stanie, bo każde które dotychczas miałem problemy z analogami. Chyba tyle określonych planów na ten rok. Na pewno będzie kilka zakupów na spontanie, które będą szybko podejmowane
  Odpowiedz
Nie wiem na ile to retro, ale:
- zdobyć ostatnią grę ze swojej listy na Wii (łatwe);
- zdobyć Final Fantasy V i VI na GBA (niekoniecznie w 2018Oczko);
- zdobyć ostatnią brakującą część Final Fantasy na PSP (łatwe);
- zakupić kilka brakujących pozycji (japonia) na Super Famicoma: FFV, FFVI, Chrono Trigger, kilka innych (niekoniecznie 2018 Oczko);
- zdobyć kilka pozycji "must have" na PSP (Castlevania, Jeanne D'arc, Tactics Ogre) (niekoniecznie wszystko w 2018Uśmiech);
- kupić parę fajnych gier na klasyczne gameboye;
- przywrócić do życia mojego SNESa NTSC i zdobyć mu parę gier bezpośrednio ze Stanów...
- zdobyć kilka 'must have' na PS2;
- zdobyć dodatkowe 100 gier w 2018 Oczko

To tak w skrócie, rzeczywistość pewnie to zweryfikuje...
  Odpowiedz
Ja tam raczej skromnie:

-zacząć przygodę z Zeldą bo to taka gra w którą gdzieś tak od czasów kiedy zobaczyłem Ocarina of Time na N64 w okolicach 1999/2000 zawsze chciałem zagrać a nigdy nie dane mi było.
-uzbierać gry z uniwersum Star Wars na GC, Xboxa, PS2 niewiele mi zostało szczególnie, że poza Star Wars: Battlefront II nie zamierzam dublować (niestety ta z PS2 jest dupna) no i ścigałki sobie odpuszczę.
-uzbierać gry z bondem, bo od czasów Tomorrow Never Dies na PSX to takie moje growe guilty pleasure. Gry raczej tanie to i powinno się bezproblemowo udać.
-zdobyć kilka gierek na PS2/Xboxa/Wii/GC, które mam na swojej liście must have.  Zadanie o tyle trudne, że w większości do uzbierania zostały mi gry albo drogie, albo rzadkie, albo jedno i drugie ale będę polował na okazje Uśmiech
-kupić zaczipowane PS2 bo mam kilka tytułów NTSC do ogrania
-przydałby się jakiś light gun do playstatation i bezprzewodowe pady do PS2 i Xboxa
-drugi pad do megadrive
-diablo na psx bo żona mi suszy głowę o tę grę od dawna
-pobawić się w naprawianie PSX który mi zalega i przerobić wii

Ale tak naprawdę to liczę, że w końcu spotkam na giełdzie dziadka który za bezcen będzie sprzedawał kolekcje gier i konsol po swoim wnuczku Duży uśmiech
  Odpowiedz
Plan taki jak zawsze - uszczuplić kupkę wstydu Duży uśmiech. A jak coś nowego się urodzi to będę myślał na bieżąco Oczko
Youtuber, rupieciarz, kognitywista to ja Uśmiech

Kanał YT: https://www.youtube.com/channel/UCuJPbCQ...LFSOEdoe4A 
  Odpowiedz
Długo by pisać,ale już wiem co będzie moim priorytetem. Skompletowanie wszystkich retailowych wydań Gran Turismo. Drugą sprawą będzie chyba Xbox Classic, w którego zamierzam się zaopatrzyć, następnie Amiga 500, a potem to już powolutku i kompletować gry. Osobiście planuje też znalezienie dla siebie niebieskiego Debugging Station, ale to plan poboczny, który nijak ma się do rzeczywistości. Chciałbym też bardzo powiększyć kolekcje gier na PS1 i PS2, bo pomimo,że gier mam dużo to nie są to najmocniejsze tytuły. To chyba jest tyle na ten rok Duży uśmiech
PS1 SCPH-1002; SCPH-5502; SCPH-7502; SCPH-102 + x4 SCPH-1080(PlayStation Controller)
PS2 SCPH-39003(30003R Hybrid); SCPH-77004(MODBO Chip/FMCB 1.8b); SCPH-90004 + x2 DS2
PSP-1000; + 4GB ProDuo
PS3 CEHC-4004A(12GB) + 40GB HDD + x2 DS3
PS4 CUH-2016 + 500GB HDD + x2 DS4

Odpowiedz
W moim przypadku to na pewno ogranie kolejnych tytułów Uśmiech Mam dość sporą kupkę wstydu, ale raz na jakiś czas sięgam po coś, aby chociaż trochę się z tym zapoznać.
Pod koniec tego roku chciałbym mieć docelowo 700 tytułów na plejaka, ale czas jeszcze pokaże czy będzie to wykonalne. Nie mniej, w tym roku chciałbym zdobyć full komplety:

- Parappa the rapper
- UmJammer lammy
- Kurushi
- Kurushi Final
- Pierwszy Gex

Oprócz tego, przyda się nieco uzupełnić braki w tytułach, które już posiadam, bo nie zawsze trafiał mi się uczciwy sprzedawca. Stąd też nie zawsze płyta jest w eleganckim stanie lub też brakuje manuali/któreś z okładek, co mnie dość mocno irytuje.
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Budowa chaty ostro gna do przodu. Planuję jedno pomieszczenie tylko dla siebie "Retro pokój" + biuro rzecz jasna. Zaczynam działać, narazie myślę jak go zaprojektować i ciągle zastanawiam się czy zostać w tym trybie "Multum wszystkiego" czy się sprecyzować na coś konkretnego typu: Sony Playstation 1 Only! . Hmm... Ciężki temat, w razie co - Dzięki za sugestie ;-) Pozdro,Piona!
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości