• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SPRZEDAM] Gry PS2, NGC, XBOX
Niebywała okazja, prawie jak za darmo, chłop na giełdzie płakał jak sprzedawał Oczko
Gry w większości mocno przechodzone  uruchamiają się a niektóre nawet na pewno działają, ale może ktoś potrzebuje papierów, okładki itp
Najchętniej pozbyłbym się całości bo na najbliższą pocztę mam naprawdę daleko. Wysyłka pewnie 15-20 zł zależnie od ilości w kopercie z takimi fajnymi bąbelkami.
Nie znam się na handlach a nie chcę januszować ceny do dogadania ale zbytnio nie ma już chyba z czego spuszczać.
Zdjęcia mogę przesłać na PW jak zrobię (a uczynię to niechętnie).

PS2

GTA:  SAN ANDREAS - 10 pln

Płyta jakby nią ktoś cyklinował podłogę sporo mikro rysek+jakiś osad (podejrzewam wyschnięte łzy Mirka z giełdy jak przyszło mu sprzedawać) Ale co najważniejsze gra się uruchamia i przeszedłem pierwsze kilka misji więc chyba działa. Pudełko ułamane na rogu, okładka w znośnym stanie (niewielkie przetarcie na rogu), brak papierów (jest karta rejestracyjna NIEWYPEŁNIONA !!! prawdziwa gratka)

Medal of Honor: Frontline Platinum -5 pln

Komplet, stan dobry. Płyta posiada jakieś mikro ryski i zabrudzenia ale śmiga bez zacięć, grę na tej kopi przeszedłem całą. Okładka minimalne ślady po jakiejś naklejce, instrukcja lekko wymiętoszona widać, że czytana z pasją.  

Headhunter Redemption -5 pln

Płyta ma jakieś trochę drobnych rysek i przybrudzeń), gra się uruchamia. Brak papierów i pudełko z gry Headhunte mocno zdezelowane (ułamana tylna dolna krawędź i porwana folia w tym miejscu).

Lego Star Wars II -10 pln

Komplet stan bardzo dobry. Płyta ma jakieś dosłownie dwie, trzy mikroryski. Pomimo tak świetnego stanu wizualnego potrafi mocno przyciąć na filmikach lub się zawiesić podczas rozgrywki.

Forbidden siren DE -35 pln

Komplet, niemieckie wydanie więc brzmi groźniej. Płyta stan bardzo dobry odrobina mikro rysek raczej nic co by wpływało na jakość gry. Jakieś dwa, trzy wgniecenia na foli okładki i ułamany kawałek pudełka. Ale sama okładka jak i książeczka w stanie bardzo dobrym.
Gwarantuje, że po takiej dawce niemca każdy kto przejdzie grę jak nic będzie miał ochotę na inwazje na jakiś mały środkowo-europejski kraik.

NGC

Star Wars: Rogue Squadron III: Rebel Strike - 35 pln

Komplet, stan wizualny bardzo dobry, płyta lustro. Ale gra przycina, lub wyskakuje problem z odczytem. Nie wiem czy to winna płyty czy też konsoli (ogrywam na Wii). Ale wizualnie wszystko ok się wydaje.

Xbox - 15 pln

Ninja gaiden, sama płyta troszku rysek ona ma ale sama gra startuje.
  Odpowiedz
Hej, mógłbyś zrobić fotę tego forbidden siren? w sensie płyta, pudełko itp, wydanie niemieckie? czy papiery tylko niemieckie a gra w języku angielskim?
  Odpowiedz
poszło PW
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości