• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZAMIENIĘ] Gry PS2, NGC, XBOX i psx
Niebywała okazja, prawie jak za darmo, chłop na giełdzie płakał jak sprzedawał Oczko

Gry w większości mocno przechodzone  uruchamiają się a niektóre nawet na pewno działają, ale może ktoś potrzebuje papierów, okładki lub ekskluzywnych podstawek pod taboret czy materiałów na tapetę itp

Dlatego proponowałbym wymianę na coś z psx/ps2/xbox/gacka/wii. Gry są w stanie jakim opisałem więc raczej niewiele wartym ale z chęcią mogę się wymienić na coś mniej lub bardziej konkretnego. Może być crap może być coś bardziej wartościowego. Z rzeczy których poszukuję to np instrukcja do prince of persia sands of time, red fraction na ps2, Hunter the Reckoning na xboxa.
Najchętniej pozbyłbym się całości bo na najbliższą pocztę mam naprawdę daleko. Wysyłka pewnie 10-20 zł zależnie od ilości i wielkości paczki.
Nie znam się na handlach a nie chcę januszować ceny do dogadania i ostatecznie mogę sprzedać.  
Zdjęcia mogę przesłać na PW jak zrobię (a uczynię to niechętnie).

PS2

Tomb raider anniversary Platinum

Komplet, posiada dpść wyraźne rysy (kręgi) ale śmiga, doszedłem gdzieś do egiptu i nie było problemów

Oni Platinum

Komplet, jakieś ryski są ale jak na grę na cd u mnie śmiga całkiem ok

Dead or alive Platinum

Komplet, minimalne rysy nie wpływające na odczyt

V-Rally 3 Platinum

Komplet, widoczne rysy

GTA:  SAN ANDREAS

Płyta jakby nią ktoś cyklinował podłogę sporo mikro rysek+jakiś osad (podejrzewam wyschnięte łzy Mirka z giełdy jak przyszło mu sprzedawać) Ale co najważniejsze gra się uruchamia i przeszedłem pierwsze kilka misji więc chyba działa. Pudełko zastępcze, okładka w znośnym stanie (niewielkie przetarcie na rogu), brak papierów (jest karta rejestracyjna NIEWYPEŁNIONA !!! prawdziwa gratka)

Medal of Honor: Frontline Platinum -

Komplet, stan dobry. Płyta posiada jakieś mikro ryski i zabrudzenia ale śmiga bez zacięć, grę na tej kopi przeszedłem całą. Okładka minimalne ślady po jakiejś naklejce, instrukcja lekko wymiętoszona widać, że czytana z pasją.  

Headhunter Redemption

Płyta ma jakieś trochę drobnych rysek i przybrudzeń), gra się uruchamia. Brak papierów i okładka z gry Headhunter, pudełko mocno zdezelowane (ułamana tylna dolna krawędź i porwana folia w tym miejscu).

Lego Star Wars II -

Komplet stan bardzo dobry. Płyta ma jakieś dosłownie dwie, trzy mikroryski. Pomimo tak świetnego stanu wizualnego potrafi mocno przyciąć na filmikach lub się zawiesić podczas rozgrywki.

Forbidden siren DE 

Komplet, niemieckie wydanie więc brzmi groźniej. Płyta stan bardzo dobry odrobina mikro rysek raczej nic co by wpływało na jakość gry. Jakieś dwa, trzy wgniecenia na foli okładki i ułamany kawałek pudełka. Ale sama okładka jak i książeczka w stanie bardzo dobrym.
Gwarantuje, że po takiej dawce niemca każdy kto przejdzie grę jak nic będzie miał ochotę na inwazje na jakiś mały środkowo-europejski kraik. Ostatecznie pewnie trafi na ebay.

NGC

Star Wars: Rogue Squadron III: Rebel Strike

Komplet, stan wizualny bardzo dobry, płyta lustro. Ale gra przycina, lub wyskakuje problem z odczytem. Nie wiem czy to winna płyty czy też konsoli (ogrywam na Wii). Ale wizualnie wszystko ok się wydaje.

Xbox

Ninja gaiden, sama płyta troszku rysek ona ma ale sama gra startuje.

Gun Metal, sama płyta niby lustro ale gra raz startuje raz nie.

Elektrośmieci

Trzy niesprawne lub sprawne inaczej pady, może ktoś potrzebuję części. Jeden oryginalny Sony dwa zamienniki. Pad sony część przycisków nie reaguje. Wizualnie stan dobry obudowa nie połamana, powycierana czy strasznie porysowana, kabel wygląda ok (nieprzerwany). Nie rozkręcałem więc nie wiem jak tam w środku. Ten sam problem występuję przy zamiennikach z czego jeden ma ewidentnie poprzerywane przewody.
  Odpowiedz
Hej, mógłbyś zrobić fotę tego forbidden siren? w sensie płyta, pudełko itp, wydanie niemieckie? czy papiery tylko niemieckie a gra w języku angielskim?
  Odpowiedz
poszło PW
  Odpowiedz
Up, doszło kilka platynek + pady na części.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości