• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o Kilka Komponentów
Te informacje są bardzo pomocne, dziękuję wszystkim za porady, teraz wiem, co tam włożyć Duży uśmiech

Co do ramów, to sporo osób polecało mi G.SKILL 16GB PC3-12800 KIT:

https://www.ceneo.pl/15754504

na płycie głównej są dwa sloty na ram tylko, wiec max co tam mogę dać to 2x8gb. Myślę, że ten ram powinien dać solidnego kopa przy renderach i poprawi działanie mojego sprzętu. No chyba, że się mylę Duży uśmiech

[Obrazek: 221b3919977811.5779b5a6aaeac.png]
Timi Utox

Graphic Designer, Partner Youtube

Odpowiedz
może i polecało, ale nie wiedziało po co polecało. Ty potrzebujesz pamięci DDR3 o częstotliwości taktowania 1333MHz bez kontroli parzystości czyli Non-ECC. dla uzyskania 16GB potrzebujesz obsadzić 4 banki po 4GB każdy. jeśli masz teraz 8GB czyli zajęte dwa banki, musisz dokupić 2x 4GB

warto sprawdzić jakie masz kości w środku i kupić o takim samym CL
https://www.morele.net/pamiec-patriot-4g...2h-409261/

to wszystko Uśmiech
uwielbiam znawców internetowych
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
Dlatego nie udaję, że wgl się znam na hardware Duży uśmiech przynajmniej dzięki temu wiem, że do tego kompa to dołożę RAM dopiero jak aktualny padnie, lub przy składaniu nowego sprzętu. Pewnie przy jego składaniu też założę tutaj wątek, bo nie widzę potrzeby szukać informacji po sieci, skoro wprowadzają w błąd Duży uśmiech

Tak czy inaczej - wielkie dzięki za wszelką pomoc

Klasykiem zarzucając - Moderator - temat do zamknięcia Uśmiech

[Obrazek: 221b3919977811.5779b5a6aaeac.png]
Timi Utox

Graphic Designer, Partner Youtube

Odpowiedz
Przy składaniu nowego DDR3 Ci sie nie przyda :p Tym bardziej, że raczej nie nastapi to prędko  - przez kopaczy kryptowalut ceny kart tak poszły w górę, że szkoda teraz kase pakować.
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości