• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toon Car i Odjazdowy Rajd - Recenzja z Timim
#1
Kiedyś, w czasach gdy każda konsola miała swoje maskotki, powstała moda, na zrobienie arkadowych wyścigów z bohaterami kojarzonymi z daną konsolą. Każdy kojarzy te gry. Proste wyścigi o najprostszych zasadach ze zręcznościowym sterowaniem. Nintendo miało Mario Kart, Playstation kultowego CTRa, Sega wystrzeliła z grą Sonic R, a PC? no cóż, nie trzeba było zazdrościć CTRa kumplowi z plejakiem, bo magazyny z grami, zamieszczały i ten typ gier jako ich pełne wersje. 

W tym materiale dowiesz się więcej o świetnym przedstawicielu na PC, tego odłamu gier wyścigowych - Toon Car/Odjazdowy Rajd.

Oczywiście zamieszczę tutaj materiał do obejrzenia, lub wysłuchania, ale by ciebie zachęcić do jego odpalenia, powiem, że dowiesz się, czemu w Polsce niektórzy tę grę znają jako Toon Car, a niektórzy jako Odjazdowy Rajd, kto dubbingował Pana Gadułę i kim on jest, jakie są różnice między Toon Carem, a odjazdowym rajdem.

Jeśli ciebie tez nurtowały te pytania - zapraszam na jedyny do tej pory materiał o grze Toon Car, który tez był Odjazdowym Rajdem!
[Obrazek: 221b3919977811.5779b5a6aaeac.png]
Timi Utox

Graphic Designer, Partner Youtube


  Odpowiedz
#2
Naprawdę zajebista recka Duży uśmiech  Polecam: Magda Gesler!
  Odpowiedz
#3
Kolejny raz się przyjemnie ogląda Twoje recki. Wszystko się fajnie się komponuje, tak trzymaj dalej Uśmiech
  Odpowiedz
#4
Jedna z lepszych wyścigówek w jakie grałem. Powiem wam, że po obejrzeniu tego filmu przyszły mi wspomnienia i chęć zagrania sobie po raz kolejny w tą grę. Ktoś jeszcze z Was gra może ??? Pozdrawiam Uśmiech
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości