• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobble
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4tv71FAPB_k[/youtube]

Mieliście okazję pograć w tę karciankę? Na jakich zasadach lubicie grać najbardziej?
Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami na temat tej gry Uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
A grało się ze znajomymi w Pubie. Gra do piwa w towarzystwie w sam raz na urozmaicenie wieczoru. Uśmiech
  Odpowiedz
Kiedyś miałem okazję pograć w jakąś wersję tej gry, niestety szybko mi się nudziła i nie mogłem się jakoś w nią wczuć Uśmiech
  Odpowiedz
Gra która rozkręca imprezy? Może w przedszkolu albo po ostrym melanżu Duży uśmiech
  Odpowiedz
Nie grałem jeszcze w tą grę, ale mam nadzieje, że kiedyś mi się uda w nią zagrać, bo wygląda okej Uśmiech
  Odpowiedz
Nie grałem w tę grę, ale na pierwszy rzut oka wygląda grę dla dzieci w przedszkolu, chociaż pozory mylą...
  Odpowiedz
Gra moze i wyglada jak karcianka dla dzieci z przedszkola, jednak uwielbiaja w nia grac nawet starsze osoby. Nieodloczny element kazdego growego spotkania z rodzina i znajomymi Duży uśmiech!
Co jakis czas kupujemy rozne wersje z nowymi obrazkami z Aliexpress, cena bardzo przystepna (ok 15zl), a zabawy full Duży uśmiech
Uśmiech
  Odpowiedz
po pijaku idealna, choć nie, gdy chcesz zachować spokój bo wokół gry mnóstwo krzyków
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
No to chyba jestem jedynym człowiekiem, który w to nie grał. Muszę nadrobić stracone lata i obczaić, co to takiego jest ;-)
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości