• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spyro Reignited Trilogy - Remaster Smoczka?
Po sukcesie Crasha, wiadomym było, że pojawia się kolejne remastery. MEH! ja już mam te gry i je znam na pamieć! - okej, to tylko moje wtrącenie, przecież fajnie będzie zobaczyć nowy hype - tym razem na Spyro!

[Obrazek: DZ_5DvWVwAAvocW.jpg]
Cała sytuacja jest troche zabawna, bo ogłosic to mieli troszkę później, ale przeciek poszedł od meksykańskiego Amazonu, który niczym prawdziwi Janusze biznesu, za szybko wystawili oferte, byle być pierwszymi.

najważniejsze: Spyro Reignited Trilogy ma trafić 21 Września 2018 roku w cenie 40$ (ok. 159 zł). za grę niestety nie będzie odpowiedzialne Vicarious Visions, a Toys for Bob - ludzie, którzy zrobili serię Skylanders i port Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Nintendo Switch. Jak im pójdzie? jak myślicie?

[Obrazek: 221b3919977811.5779b5a6aaeac.png]
Timi Utox

Graphic Designer, Partner Youtube

Odpowiedz
Dla wielu będzie to okazja, aby nadrobić ten tytuł Uśmiech Ja raczej nie będę się przymierzał do tego remastera. Ogólnie jakoś mnie nie ciągnie do tego, ale mam nadzieję, że nic nie spartaczą, aby nie skrzywdzili legendy.

Podrzucam trailer:

Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Bardzo podobają mi się gry tego typu warto czasem zagrać w taką animacje. Posiadam oczywiście podobne gry, które przeznaczone są dla moich dzieci choć zdarza się, że sam w nie gram. Zna może ktoś podobne gry w które warto zagrać?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości