• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitara siema :P
Hej, mam na imię Maciej, mam 27 lat i nie piję już... A, nie, to nie to forum Język

No, ale to podstawy o mnie już wiecie. 

Grami interesuję się od najmłodszych lat. Nadal gdzieś tam w głowie kołatają mi się wspomnienia jak to się pykało w Jazz Jack Rabbit, jeszcze pod DOSem, czy z ojcem w Worms Armageddon Duży uśmiech

Moją pierwszą konsolą było Nintendo 64, które towarzyszy mi po dziś dzień, i do którego co jakiś czas wracam. Następną konsolką było PSP i zajebisty Metal Gear Acid jako pierwsza gra. O matko, ile ja w to łupałem... 

Od tamtego czasu tych sprzętów trochę mi doszło. Obecnie posiadam, poza wyżej wymienionymi, PS2, PS3, PS4, NES'a, SNES'a, SNES'a mini oraz Xbox'a (tak, tak, tego pierwszego). 

Ulubione serie? Kilka. Przede wszystkim Metal Gear Solid (na tym punkcie mam wybitnego świra, do tego stopnia, że sprowadziłem sobie z Japonii DVD "Metal Gear Solid 2 - The Trailer"), Resident Evil oraz Silent Hill. 

No, to chyba tyle ode mnie na początek... Mam nadzieję, że się jakoś dogadamy Oczko
  Odpowiedz
Fajny nick Duży uśmiech Witaj kolego w naszych skromnych progach Uśmiech

Super, że postanowiłeś założyć tutaj konto. Myślę, że nie będziesz żałował Uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości