• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy tego kompa można przyspieszyć ?
To nie wiem. Cokolwiek z Q w takim razie. Więcej rdzeni zawsze się przyda, a szczególnie jeśli będzie się dało procka podkręcić.
  Odpowiedz
(05-17-2018, 11:42 AM)Valdy napisał(a): To nie wiem. Cokolwiek z Q w takim razie. Więcej rdzeni zawsze się przyda, a szczególnie jeśli będzie się dało procka podkręcić.

Niestety pod względem podkręcania jestem spaczony Uśmiech jeżeli jest 5-10% szans że coś zjebię lub coś się zjebie potem przez podkręcanie to tego nie robię.
I tak mam z elektroniką, nie podejmuję ryzyka żadnego.
Co innego w dziedzinach na których się znam, wtedy jestem skłonny do większego ryzyka... a potem mam niegojące się chemiczne poparzenia Duży uśmiech
War... war never changes.
  Odpowiedz
(05-17-2018, 11:22 AM)Sulik napisał(a):
(05-17-2018, 10:14 AM)Valdy napisał(a): Q9650 + 4 x 2 GB RAM 1066 (najtaniej wychodzi zwykle) + Radeon HD 7870 / R9 270X (jeśli ma być tanio, a dobrze) i będzie całkiem znośny komputerek

ten procek chyba nie jest kompatybilny z moją płytą

@porywacz
emulacja + streamowanie (obecnie przy odpalonym OBS i włączonym stramie z xboxa jeżeli muszę otworzyć przeglądarkę aby np. poprawić coś na YT to muszę poczekać około 1-2 minut Język ) Uśmiech

sam ram da tutaj bardzo dużo

(05-17-2018, 11:42 AM)Valdy napisał(a): To nie wiem. Cokolwiek z Q w takim razie. Więcej rdzeni zawsze się przyda, a szczególnie jeśli będzie się dało procka podkręcić.

może będzie a może nie
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
Dobra, ram zainstalowany, działa.
Odpaliłem emulator PS2 - zero poprawy.
[Obrazek: xrtoyw4sxu4t_t.jpg]
Dalej prędkość gry około 45%

Zobaczymy jak z renderowaniem, ale póki co nie mam nic do renderowania Uśmiech

edit,
sprawdziłem na jakimś już robionym pliku:
[Obrazek: ekssvlobqzqh_t.jpg]
  Odpowiedz
Procek wymieniony na E8600 - jest w emulatorze PS2 jest poprawa z 40% prędkości na prawie 70% - teraz czas pobawić się ustawieniami Język
  Odpowiedz
ram nie zwiększył prędkości działania konputera a jedynie jego responsywność poprawił
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości