• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No i przybyłem :)
Hej wszystkim.

Nazywam się Maciek i mam 32 lata.

Na forum trafiłem, po dyskusji na grupie: "Lubie Stare Gry" której owocem była prywatna rozmowa ze Schizo, a po której zdecydowałem się, na uczestniczenie w życiu forumowym.

Graczem, nie kolekcjonerem, a graczem jestem od 5 roku życia.
Wtedy też mój ojczym, odkrył przede mną świat elektronicznej rozgrywki, pokazując mi grę Asteroids na Atari 2600 oryginalnej Duży uśmiech
Miałem niestety, tylko tę jedną grę, więc w niedługim czasie stałem się posiadaczem klona Atari, noszącego dumnie nazwę: "Rambo".

Następnie nadszedł czas chińskiej podróby Famiclona, aczkolwiek wiele z tych gier były w tym czasie, za trudne dla mnie.
Choć najwięcej katowałem Excite Bike i Micro Machines, to jeszcze nie było to.

Potem nadszedł czas C64 i okrutnie długie wgrywanie gier z kaset, następnie katowanie Amigi 1200 u wujka i spełnienie mojego młodzieńczego marzenia, czyli katowanie Mortal Kombat w domowym zaciszu i wielu innych pozycji.

Przełom w mojej miłości do gier nastąpił w momencie gdy na wakacjach, rodzice zakupili mi PSX-a.
To była miazga na mój młody umysł, od tego momentu moje życie nie było już takie samo.
Setki godzin spędzone przy setkach gier, oczywiście w tamtym czasie, w większości to kopie zapasowe.

Od tego momentu, mogę uznać, że rozpoczęła się, moja growa pasja.

W 2001 roku sprzedałem szaraka i dostałem pierwszego PC.

Od tego momentu byłem graczem głównie pecetowym, choć z sentymentu kupowałem gry na szaraka.

W 2009 zakupiłem PS2 a w 2016 po poważnych zajściach w moim życiu zagościły PS4 i PS3 oraz przypadkowo i XBOX 360 w takiej kolejności.

Kolekcjonerem, nie nazwę się, bo raz, że zbieram, tylko gry, które mnie interesują, a nie wszystko jak leci.
Poza tym, nie przeszkadzają mi różne wznowienia, typu Platinum itp.
Gry, które zbieram, zamierzam przejść od A do Z.
Zbieram głównie na PS2.

PSX niestety, tylko kiedy jest okazja, ze względu na szalejące ceny Język

Obecnie moja kolekcja zawiera:

PSX-55 gier
PS2 - 200gier
PS3 - 62 gry
PS4 - 47 gier

XBOX 360 - 20gier
PC- 500 gier (wliczając, chcąc nie chcąc cyfrówki).

No, to się rozpisałem.

Postaram się, raz na jakiś czas pisać, coś o mniej spotykanych pozycjach, na stare platformy i czasami coś o nowszych.

Pozdrawiam wszystkich miłośników starych gier.

Pandeaemon.
  Odpowiedz
witaj graczu Uśmiech
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
Bo na forach może i mniejszy ruch, ale za to konkretny! Uśmiech

Cześć Maciej Uśmiech Fajnie, że zdecydowałeś spróbować przygody z naszym forum Uśmiech
Mam nadzieję, że znajdziesz tu tematy, które Cię zainteresują a także stworzysz samemu jakiś ciekawy temat do dyskusji Uśmiech
Tak jak wspominałem - w porównaniu z FB ruch jest kosmicznie mały i mam nadzieję, że Cię to nie zrazi.
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Dzięki, za ciepłe słowa.

Mniejszy ruch, to i nawet lepiej, bo na FB to człowiek czasami nie ogarnia, tego przemiału postów Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości