• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Kanał - Byle co
https://www.youtube.com/watch?v=wdp8I0md7E8

W końcu, po niewiadomo ilu latach odważyłem się nagrać pierwszy film na YT. W nim omawiam jakie plany na ten moment czekają ten kanał, oraz przedstawiam się dla nowszych widzów. Zapraszam do oglądanie i komentowania, bo żależy mi na tym czy tak to odpowiada.

P.S: Z góry uprzedzam, że to 1 film, więc takie detale jak video czy głos to...wiadomo. 1 film, więc od czegoś trzeba zacząć Uśmiech
  Odpowiedz

No i ta chwila nastała. Pierwszy testowy Let's Paly na kanale. Mam nadzieję, że wyszedłem całkiem ok, a jak nie to oczywiście napiszcie to w komentarzu za co będe wdzięczny Uśmiech
  Odpowiedz
troszkę za cicho wokal, słychać też wadę wymowy i tutaj nie fair jest zaczepianie się do cech, które są nabyte. ziemniak kiedyś wrzucił film jak popracować z aparatem mowy i jeśli to nie pomoże to może spróbuj tą swoją wadę wręcz wytłuścić i śmiać się jednocześnie by mieć to jako cechę kanału

pokaż się na filmie, bo gmeplayów są miliony a ludzie przychodzą dla prowadzącego i jego poczucia humoru. no i nagraj tych filmów więcej bez tego freemake. resolve davinci daje darmowy soft do edycji wideo
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
(06-15-2018, 09:09 AM)porywacz_zwlok napisał(a): troszkę za cicho wokal, słychać też wadę wymowy i tutaj nie fair jest zaczepianie się do cech, które są nabyte. ziemniak kiedyś wrzucił film jak popracować z aparatem mowy i jeśli to nie pomoże to może spróbuj tą swoją wadę wręcz wytłuścić i śmiać się jednocześnie by mieć to jako cechę kanału

pokaż się na filmie, bo gmeplayów są miliony a ludzie przychodzą dla prowadzącego i jego poczucia humoru. no i nagraj tych filmów więcej bez tego freemake. resolve davinci daje darmowy soft do edycji wideo

Mikrofon podgłośnie, nie ma sprawy, niestety taką wymowę mam i nic z tym nie zrobię, bo bym chętnie wyraźniej mówił, ale sie nie da. Freemake mam by renderować filmy w Sonym Vegasie(on nie przechwytuje od razu .avi tylko .mp4). Mogę sprawdzić ten resolve i zobacze czy się opyla Uśmiech
  Odpowiedz
z tą wadą wymowy dokładnie przeczytałeś?

resolve black magic
wcześniej z nim pracowałem i był git

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości