• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Kanał - Byle co

W końcu, po niewiadomo ilu latach odważyłem się nagrać pierwszy film na YT. W nim omawiam jakie plany na ten moment czekają ten kanał, oraz przedstawiam się dla nowszych widzów. Zapraszam do oglądanie i komentowania, bo żależy mi na tym czy tak to odpowiada.

P.S: Z góry uprzedzam, że to 1 film, więc takie detale jak video czy głos to...wiadomo. 1 film, więc od czegoś trzeba zacząć Uśmiech
  Odpowiedz

No i ta chwila nastała. Pierwszy testowy Let's Paly na kanale. Mam nadzieję, że wyszedłem całkiem ok, a jak nie to oczywiście napiszcie to w komentarzu za co będe wdzięczny Uśmiech
  Odpowiedz
troszkę za cicho wokal, słychać też wadę wymowy i tutaj nie fair jest zaczepianie się do cech, które są nabyte. ziemniak kiedyś wrzucił film jak popracować z aparatem mowy i jeśli to nie pomoże to może spróbuj tą swoją wadę wręcz wytłuścić i śmiać się jednocześnie by mieć to jako cechę kanału

pokaż się na filmie, bo gmeplayów są miliony a ludzie przychodzą dla prowadzącego i jego poczucia humoru. no i nagraj tych filmów więcej bez tego freemake. resolve davinci daje darmowy soft do edycji wideo
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
(06-15-2018, 09:09 AM)porywacz_zwlok napisał(a): troszkę za cicho wokal, słychać też wadę wymowy i tutaj nie fair jest zaczepianie się do cech, które są nabyte. ziemniak kiedyś wrzucił film jak popracować z aparatem mowy i jeśli to nie pomoże to może spróbuj tą swoją wadę wręcz wytłuścić i śmiać się jednocześnie by mieć to jako cechę kanału

pokaż się na filmie, bo gmeplayów są miliony a ludzie przychodzą dla prowadzącego i jego poczucia humoru. no i nagraj tych filmów więcej bez tego freemake. resolve davinci daje darmowy soft do edycji wideo

Mikrofon podgłośnie, nie ma sprawy, niestety taką wymowę mam i nic z tym nie zrobię, bo bym chętnie wyraźniej mówił, ale sie nie da. Freemake mam by renderować filmy w Sonym Vegasie(on nie przechwytuje od razu .avi tylko .mp4). Mogę sprawdzić ten resolve i zobacze czy się opyla Uśmiech
  Odpowiedz
z tą wadą wymowy dokładnie przeczytałeś?

resolve black magic
wcześniej z nim pracowałem i był git

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
- Oto drugi odcinek z mojej serii z Crasha Bandicoota. W nim omawiam kilka rzeczy, na które widzowie zwracali uwage mam nadzieję, że jest ok Oczko
  Odpowiedz
Stary, nie obraź się.
Jak zobaczyłem, że przez cały film idzie freemake.com na środku obrazu to naawet nie założyłem słuchawek. Ogarnij ten temat, bo szkoda Twojego wkładu.
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
(07-01-2018, 01:39 AM)Schizo napisał(a): Stary, nie obraź się.
Jak zobaczyłem, że przez cały film idzie freemake.com na środku obrazu to naawet nie założyłem słuchawek. Ogarnij ten temat, bo szkoda Twojego wkładu.

Chciałbym by to zniknęło bez unikania płacenia za licencje. Ale jest ciężko.
  Odpowiedz
dałem Ci alternatywę i nawet nie spróbowałeś

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
(07-01-2018, 05:20 PM)AdiWWE napisał(a):
(07-01-2018, 01:39 AM)Schizo napisał(a): Stary, nie obraź się.

Chciałbym by to zniknęło bez unikania płacenia za licencje. Ale jest ciężko.
Wypróbuj rozwiązanie zaproponowane przez porywacza :-)
Jak uda Ci sie to ogarnąć to chętnie zobaczę co zrobiłeś :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości