• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Kanał - Byle co
Wujek Google ciężka sprawa
  Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=dHyhYDlkL4c

Oto 3 Odcinek z moich przygów z Crasha Bandicoota. Troche kombinowałem z jakością żeby było lepiej, i mam nadzieję, że jest dobrze. Także ten odcinek jest moim zdaniem słabszy. Pozdrawiam!
  Odpowiedz
-
Kolejny odcinek Crasha Bandicoota . Tym razem pokazuje tutaj jak to jest gadać o ciekawostkach i skupiać się na graniu. Zapraszam!
  Odpowiedz
-
2 odcinki w ciągu jednego tygodnia? Powiedzmy, że miałem tym razem moment żeby to nagrać. Ten odcinek pokaże m.w dlaczego Liczba 3 zbytnio mnie nie lubi w tym odcinku. Zapraszam i liczę, że wszystko będzie ok.
  Odpowiedz

I to dosłownie przechodzi. W tym odcinku pokazuje jak to jest przechodzić poziomy nieplanowo szybko oraz bez odpowiedniego przygotowania. Dodatkowo na końcu jest mała wiadomośc. Tradycyjnie mam nadzieję, że bedzie ok choć w tym filmie zapomniałem podgłośnić mikro w Vegasie.
  Odpowiedz

- I to dosłownie, gdyż w tym odcinku dojdziemy wreszcie do naszego głównego wroga, czyli do dr.Neo Cortexa. Jak go pokonałem? Zapraszam do oglądania. Tradycyjnie mam nadzieję że jest wszystko ok Zdezorientowanymiley:
  Odpowiedz

Dokładnie tak. Po Crashu jak mówiłem czas na grę sportową, i wybór padł na jedną z gier mojego dzieciństwa, którą był Tony Hawk Pro Skater. Tutaj zapoznamy sie z pierwszym poziomem. Z góry mowie, że gra czasami jest głośniejsza od mikro, ale to naprawie. A tymczasem zapraszam do oglądania Uśmiech

P.S: Schizo nie patrz tak uważnie na jazdę, bo ja już dawno nie grałem w tą grę, więc nie znam jakiś tam combosów Język
  Odpowiedz

Dlaczego taki opis? Bo w połowie filmiku chciałem mówię o czymś co robiłem w grze, a akurat w tym odcinku przechodziliśmy poziom oparty o szkołę. Mam nadzieję, że muzyka z YT nie będzie wam przeskadzać, bo nic innego nie mogę zrobić.
Tradycyjnie licze że wszystko jest ok.
  Odpowiedz

W tym odcinku akurat pokazuje wam m.w środek centrum Nowego Jorku , gdzie próbuje zdobyć punkty oraz kolejne kasety. Niestety nie wszystkie bo to będą 3 z 5 kaset, ale to tylko ja sam siebie winię za to. Miłego oglądania i tradycyjnie licze, że jest wszystko ok Zdezorientowanymiley:
  Odpowiedz

Najprościej w tym filmie pokaże pierwsze zawody skateboardowe w których nie liczy się wynik a umiejętnośc trików. Także dodatkowo pokaże 2 poziom, do którego jeszcze wrócimy. Mam nadzieję tradycyjnie, że jest wszystko ok.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości