Witaj na www.ephe.pl - Forum miłośników gier!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreamcast
Makaron to konsola orzy której spedzilem najwięcej swojego czasu, nie licząc oczywiscie ukochanego Szaraka! Zagrywalem sie w bardzo duzo tytułów, niezapomniane Shenmue 1 i 2 moim zdaniem najlepsze tytuły tamtej generacji a i nawet śmiało moge powiedzieć ze jedne z lepszych gier w ltore grałem. Headhunter to tytuł ktory również ogrywalem na DC, Sonic ofc, RE Code Veronica, Sega Bass Fishing, Tenis 2k2 genialny Duży uśmiech NBA 2k2 (mecze 2v2), Soul Calibur, Dead or Alive 2, Phantasy Star, Ikaruga, Marvel vs Capcom i wiele wiele innych. Dreamcast to konsolka do której zaraz po Szaraku mam największy sentyment, przegralem na Makaronie wiekszosc dzieciństwa przez co praktycznie ominęło mnie PS2, poprostu nie było czasu ogrywać gier na PS2 kiedy w domu był Dremcast Uśmiech a teraz najlepsze, do dzis dnia mam dokładnie ten egzemplarz który zajezdzalem lata tamu, wciąż na chodzie jednakże laser już ma sie coraz gorzej Smutny Pozdro!
[Image: 14c7c4ca8f13142e492101de58f0bd86.jpg]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Reply
Trzeba było grać na oryginałach xd
Mam Dreamcasta amerykańskiego z europejskim zasilaczem do dziś, ale odrzuca że gry, które te 2-3 lata kupowałem za 10-15zł chodzą teraz po 100-200zł..
Dla mnie Bogiem tej konsoli było Shenmue, które przeszedłem niezliczoną ilość razy. Na Dreamcaście zresztą często gry się kończyło po kilka razy, a nie jak w dzisiejszych przynudza po godzinie gry.
Reply
Martinex chciało by sie grać na orginalach ale nie zawsze sie dało Smutny

Reply
Niektóre gry są łatwo dostępne. Schody się zaczynają przy pozycjach typu Crazy Taxi/Virtua Tennis 2 czy Skies of Arkadia czy Grandia 2. Ale CD-R maja mniejszą pojemność od oryginalnych płyt i narażasz się na pocięte ripy.
Reply
Teraz tak ale 15 lat temu, kiedy mialem 12 lat raczej miałem problem z pozyskaniem oryginałów Uśmiech teraz nie mam problemu z pozyskaniem nawet najdroższych tytułów Uśmiech

Reply
Duży uśmiech 
Ostatnio u Schiza  był poruszany  temat Dreamcasta , no  i  nie byłbym sobą  gdybym nie  wspomniał  o  tym co  wydarzyło się w  1999  roku . Moje  Kochane Limp Bizkit które  słucham  od  1999 aż po dziś dzień promowało Dreamcasta  . Od  1999 LB  stało się tak popularnym zespołem że  ich kariera  ciągła się do  2003  roku . Bizkici  rządzili  w  hooy . Niektórzy to wykorzystali w  następujący sposób aby towar schodził .

[Image: segabits-seganet-limp-bizkit.png]

[Image: 8zd8nsy9m0hx.jpg]

[Image: image.jpg]

[Image: LimpBizket.png]

[Image: tumblr_p9x9cnHAgf1t51kf8o2_r1_400.png]

[Image: Screen-Shot-2017-02-21-at-8.28.47-PM.png?fit=700%2C329]

[Image: freddurst_2.jpg]

[Image: 5625CA1B-0A40-93D7-61306078FA495B05.png]

[Image: 1.jpg]

Cóż można powiedzieć  ,  Limp Bizkit  Forever !!!!!!!
Dodatkowo Fred Durst  był  też dodany  w  3  grach na PS2.   W Teledysku : N2 Gether Now , grają na PlayStation z Method Manem ,
w Teledysku Remiksowym jest więcej scen niż w  zwykłym .

Peace Motherfuckers !!!

[Image: bg23_1280.jpg]
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)