• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój nowy nabytek w kolekcji
Ta Zelda jest z jakiegoś bundla czy to promka? Chodzi mi o ten napis na dole pudła, że nie jest na sprzedaż.
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Tak, była dodawana do niektórych gier lub można było ją nabyć za jakieś nintendowskie punkty.
  Odpowiedz
(12-31-2017, 01:11 AM)Hoipolloi napisał(a): Z musicmagpie miałem epizod, bo zamówiłem TH Proving Ground, przysłali mi opakowanie po tej grze, a w środku TH Pro Skater 3 Duży uśmiech Od razu mi zwrócili kasę za pomyłkę i nie kazali odsyłać z powrotem. Innym razem, tak jak napisałeś wyżej, na wszystkich aukcjach jest napisane, że stan bdb i że wszystkie wymogi spełnione. Dostałem grę tak porysowana jakby ktoś pługiem po tym przejechał, wysłałem im zdjęcie i się rozpisałem, że jak to w ofercie opisane inaczej a dostałem bubla. U nich o tyle dobrze, że te zwroty sa ok i nie ma problemów większych jak np z allegro.

A ja mam kolejne ciekawe doświadczenie z musicmagpie - kupiłem grę, ale po 6 dniach status wciąż był "zapłacone, ale nie wysłane". Napisałem wiadomość, że 6 dni, że bla bla bla. Godzinę później status się zmienił na "wysłane". Myślę, ok. Ale dziś dostałem odpowiedź - standardowe u nich "zapewniamy, że zostało wysłane w 'dobrym czasie', przepraszamy że nie doszło" i że zwrócą całą kasę

Odpisałem natychmiast, ale za chwilę przyszło powiadomienie Paypala o zwrocie.... ech... ciekawe czy gra przyjdzie, jeśli tak to trza im będzie te kasę jakoś oddać Oczko

Aaa - a raz miałem tak, że niby od tygodnia szła, po czym dostałem wiadomość, że jednak nie przeszła końcowej kontroli jakości i że nic z tego nie będzie Oczko. Rzeczywiście wtedy nie dotarła Oczko
  Odpowiedz
Ja czekam na dwie gry już prawie tydzień od szacowanego terminu dostawy i cisza... W listopadzie zamówiłem też 2 gry i niestety do mnie nie doszły. Ostatnio problem odnotowałem, że te paczki nie dochodzą i nie wiem co jest tego powodem... A to co opisałeś wyżej, też to miałem z nimi, więc wiem o czym mówisz Uśmiech Tak odbiegając od tematu, nowe nabytki w kolekcji na szaraka mi doszły, także powoli coś się zbiera Uśmiech

[Obrazek: EfldQjV.jpg]
  Odpowiedz
Ale jestem wściekły, w końcu przyszła zamówiona gra z musicmagpie, i co? dostałem nie tą grę co zamawiałem to raz, a dwa płyta od innej gry nawet nie działa, normalnie szczyt, człowiek czeka 3 tygodnie i dostaje jedno wielkie g... ale im pocisnąłem w mailu, po prostu żenada jakaś. Eh nie mam pytań do nich, nawet nie sprawdzą co wysyłają... 3 lata od nich kupuje i to nie pierwszy raz jak dają ciała, masakra... Na szczęście doszła inna paczka także chociaż to na plus.

[Obrazek: r2NyiD2.jpg]
  Odpowiedz
(01-11-2018, 03:30 PM)judas77 napisał(a): [quote pid='1775' dateline='1514675499']
A ja mam kolejne ciekawe doświadczenie z musicmagpie - kupiłem grę, ale po 6 dniach status wciąż był "zapłacone, ale nie wysłane". Napisałem wiadomość, że 6 dni, że bla bla bla. Godzinę później status się zmienił na "wysłane". Myślę, ok. Ale dziś dostałem odpowiedź - standardowe u nich "zapewniamy, że zostało wysłane w 'dobrym czasie', przepraszamy że nie doszło" i że zwrócą całą kasę

[/quote]

Pytanie gdzie sprawdzasz statusy, ale raczej "wysłąnie" oznacza "wydrukowanie etykiety z numerem przewozowym" a do faktycznej wysyłki to jeszcze czasem długa droga.
Zauważyłem, że niektórzy handlowyc na allegro (nie konieczni związni z gamingiem i ogólnopojętym retro) robią tak, że jak chcesz paczkę do paczkomatu, to dają, że paczka wysłana, a w statusach na stronie inpostu jest info o tym, że etykieta została tylko wydrukowana, to znaczy, że wprowadzili paczkę do systemu, ale czy np. jest już spakowana, etc. to nie wiesz do momentu kiedy nie zostanie zapakowana do paczkomatu nadawczego, co może być w ciągu 1h albo kilku dni Oczko
Ale wg. algorytmu allegro, wszystko gra: sprzedawca oferujący wysyłkę w 24h, ją "wysłał" w terminie, więc jest kryty, a potem się tłumaczy, że to firma kurierska nawaliła (jak klient męczy, że powinien mieć już u siebie paczkę).
I oczywiście to przechodzi do momentu kiedy kliet rzuci okiem trochę uważniej na maile od inpostu ;Oczko przeczyta statusy wraz z godzinami Uśmiech
War... war never changes.
  Odpowiedz
[Obrazek: 0dN7BlV.jpg]Długo wyczekiwana gra. Box w średnim stanie, ale za w miarę normalne pieniądze.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości