• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twój nowy nabytek w kolekcji
(01-29-2018, 07:07 PM)Hoipolloi napisał(a): Evil Dead to taki średniak średniak, ale gra ma swój klimat, cały czas siekasz zombie, a teksty w grze przez główna postać asha swoje robia Uśmiech Przeszedłem całość i moge polecić, niedawno zakupilem evil dead regeneration, które graficznie już jest zdecydowanie lepsze od poprzedniczki. Musiałbyś pograć z godzinę by wyczuć czy taki klimat gry by Ci odpowiadał.

Sprawdziłem tylko czy działa i ta prosta i prymitywna siekanina przedłużyła to sprawdzanie do ponad godziny Duży uśmiech  Może i średniak ale w przerwach między większymi tytułami będzie jak znalazł do popykania.
  Odpowiedz
(01-19-2018, 01:53 PM)Baero napisał(a): [Obrazek: 0dN7BlV.jpg]Długo wyczekiwana gra. Box w średnim stanie, ale za w miarę normalne pieniądze.

Świetna sprawa! Sam planuję ożywić mojego lapka, który ogarnie takie tematy - wtedy będę polował między innymi na tego NFSa. Cudowna sprawa Uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Na weekendzie planuję zobaczyć, czy odpali na obecnym laptopie. Jak nie, to zawsze mogę się wspomóc PC z Windowsem 98. Chociaż nie wiem, czy znajdę czas, bo w domu czekają już ciekawe rzeczy, które pewnie wrzucę tutaj i pokażę Uśmiech
  Odpowiedz
Tak jak pisałem, w domu czekały już wszystkie paczki, a w nich:
Gry na PC: W sumie najbardziej chciałem z nich Tony Hawka, ale, że wysyłka by była większa, niż cena gry wziąłem jeszcze resztę Duży uśmiech
Długo wyczekiwany Gameboy Advance z podświetlonym wyświetlaczem. Trochę się nim zawiodłem, bo d-pad i przycisk A trochę ciężko chodzi. Po za tym brakuję jednej śrubki, a druga jest niedokręcona. Muszę napisać do Chinczyka, aby wyciągnąć trochę $ ze zwrotu.
EZ-Flash IV, aby nie targać ze sobą tony cartów. Sztuk dwie, bo jedna leci na sprzedaż.
Oraz chyba największa okazja tego roku. Golden Sun i Advance Wars, oryginalne za 30zł!

[Obrazek: InM1Ve3.jpg][Obrazek: 4DTaB65.jpg]
  Odpowiedz
Kolejny tytuł zakupiony u JeszczeJedenLvl dzisiaj dotarł... Uśmiech

[Obrazek: geaTjkY.jpg]
Live is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas... 

Odpowiedz
No, dwa tygodnie czekania, ale opłaciło się! Mili Państwo, dzisiaj przyszła do mnie paczka z The 25th Ward: The Silver Case. Kryminalna przygodówka/digital novel autorstwa Suda51, czyli coś, co mu najlepiej wychodzi Oczko
Jaram się jak kościoły w Norwegii bo wydane to jest po prostu przepięknie. Najpierw jednak wypadałoby ogarnąć pierwszą część, czyli The Silver Case Oczko  

[Obrazek: Eny7HBm.jpg]
  Odpowiedz
@Baero, widzę, że poszedłeś dość konkretnie Uśmiech Sam też mam golden sun, ale na razie nie miałem czasu, aby odpalić na dłużej i ciężko mi stwierdzić konkretność tego tytułu. Jak Twoje wrażenia?
Toy Story 2 z pewnością sprawi, że pograsz dobre 2-3 wieczory, choć fakt tego, że zadania na każdym z leveli mają ten sam schemat, może być nieco nużący.
THPS4 - szkoda, że po świetnej trójce, gra nieco straciła na swojej grywalności. Nie mniej, grało mi się w to w miarę przyjemnie.

(02-01-2018, 07:09 PM)Adahu napisał(a): Kolejny tytuł zakupiony u JeszczeJedenLvl dzisiaj dotarł... Uśmiech

[Obrazek: geaTjkY.jpg]

O kurcze blaszka Duży uśmiech Widzę, że jeszczejedenlvl dorzuca już nie tylko magnesy, ale idzie też w nowe gadżety Duży uśmiech Nadal pakują w ten zajebisty papier z motywami growymi? Przy pierwszych zakupach było mi żal wyrzucać Duży uśmiech

(04-16-2018, 06:03 PM)SulidSanke napisał(a): No, dwa tygodnie czekania, ale opłaciło się! Mili Państwo, dzisiaj przyszła do mnie paczka z The 25th Ward: The Silver Case. Kryminalna przygodówka/digital novel autorstwa Suda51, czyli coś, co mu najlepiej wychodzi Oczko
Jaram się jak kościoły w Norwegii bo wydane to jest po prostu przepięknie. Najpierw jednak wypadałoby ogarnąć pierwszą część, czyli The Silver Case Oczko  

[Obrazek: Eny7HBm.jpg]

Faktycznie, fajne wydanie! Aż szkoda, że na pierwszego plejaka było tak mało takich wydań - cholernie jarają mnie takie dodatki Duży uśmiech Gratuluję zdobyczy Uśmiech

Sam się mogę pochwalić, że dorwałem jakiś czas temu poradnik do Gran Turismo 2 Uśmiech Jak przyjdzie to pokażę foty Uśmiech
Temat z moim kanałem YouTube: Kliknij
Bezpośredni link do kanału: Kliknij, aby przejść na YouTube
  Odpowiedz
Dawno nic nie wrzucałem, zbiory z kwietnia.

[Obrazek: kzI3f6E.jpg]
[Obrazek: SIbvesC.jpg]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości