czytnik płyt cd w laptopie

Wasze problemy ze sprzętem komputerowym, porady oraz prośby o pomoc w doborze konfiguracji.

Postprzez disasterpiece 11 sty 2013, o 23:15

Nooooooo booooo mam taki problem, ze na moim laptopie modelu najstarszy, badz inaczej hp nx6110 nie dziala mi to na plyty. Tzn ta plytka w srodku się fajnie kreci, fajnie slysze, ze wszystko pracuje, ale mi jej nie odczytuje. Ja wiem, ze ten laptop jest ogolnie dodupny i stary i chinski i takie tam, ale chyba skoro jest to coś na płytki to powinno przy okazji działać, a nie tylko te płytki tam obkręcać huehue. Nie wiem czy do tego można coś instalować czy to na 100% wada techniczna?
.

life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get

Forrest Gump

Bywalec

Dostał piw: 0

Postprzez marksus 11 sty 2013, o 23:28

A przypadkiem do czytnika CD nie została włożona płyta DVD? Jeżeli tak to na pewno działać nie będzie.
Poza tym może być porysowana za mocno albo zwyczajnie tak nagrana że zwyczajnie ciężko czyta ale jak nie działa to już czytnik nie jest naprawialny ( nieopłacalne ) i nic się nie instaluje.

Stały bywalec

Postprzez Schizo 12 sty 2013, o 00:39

Jesteś w stanie wrzucić zdjęcie tabliczki znamionowej? (Powinna być pod spodem laptopa) Tam powinien być dokładny model laptopa i wtedy będę mógł nieco więcej powiedzieć na ten temat - włącznie z podaniem ewentualnego zamiennika.
Poznań

Emeryt

Powrót do Sprzęt komputerowy