• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry!
Dzień dobry!

Pozwoliłem sobie dzisiaj skorzystać z przywileju założenia konta na tym wspaniałym Forum Wywracanie oczami

Jestem Artur, lat 28 i lubię retro, a w szczególności Amigę, która to towarzyszy mi od lat najmłodszych. Jestem "obserwatorem" twórczości większości obecnych na tym forum YouTube'owiczów, choć niestety w większości przypadków jest to obserwowanie bierne (czyli, że nie robię gównoburz w komentarzach i na lajwach choć bardzo bym chciał ale nie ma czasu Smutny )

Mam kanał na YouTube, o bardzo wdzięcznej nazwie zatytuowany moim IMIENIEM I NAZWISKIEM i jako, że doszedłem do wniosku, że pora zacząć podchodzić poważnie do tematu przemianowałem się AmiKnight Wywracanie oczami (Copyright 2018 Valdy)
Sam kanał nie jest wart uwagi więc w żaden sposób nie reklamuję, wrzucam tam tylko jakieś ciekawe albo śmieszne momenty ze swoich gameplay'i, żeby móc za jakiś czas powspominać "ale to było" Duży uśmiech

Bardzo lubię tematy techniczne, modowanie retro-sprzętów i demoscenę. Może jak kiedyś będzie czas to jakieś tematy uda mi się poruszyć na kanale AmiKnight, ale to raczej daleka przyszłość Wywracanie oczami

Pozdrawiam serdecznie załogę EGT oraz wszystkich Forumowiczów. Jest to dla mnie przywilej móc być tutaj z Wami Uśmiech

Podziękowania w stronę najlepszego YouTube'owicza i Kumpla Valdy'ego (z kanału "Valdy Gra" - [duuh : / ]) za polecenie mi Waszego forum  Uśmiech 

<postscriptum>
Jak jest tu ktoś z ppa.pl to jestem @shirozuki Oczko
</postscriptum>
  Odpowiedz
witaj towarzyszu i baw się dobrze Uśmiech
wszelkie tematy dozwolone z wyłączeniem gwałtów na 3-miesięcznych kotkach
in nomine magnae veritatis
  Odpowiedz
(07-18-2018, 07:31 AM)porywacz_zwlok napisał(a): witaj towarzyszu i baw się dobrze Uśmiech
wszelkie tematy dozwolone z wyłączeniem gwałtów na 3-miesięcznych kotkach

Dziękuję za powitanie Tiger Uśmiech
Może być ciężko zrezygnować z takich zainteresowań, ale dla dobra wszystkim postaram się ograniczyć swój pociąg w stronę małych kotów Język Język
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości